Keystone logo
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Tanıtım

Üniversite

Profesör Manoel Bezerra de Melo o zaman hala "spor" adı verildi Mogi das Cruzes, tek ilkokul, kentinde oluşturulan zaman yıl 1962 idi. Eğitim ve Kültür Teşkilatı Mogiana Orada başladı - GELİN.

1964 yılında, ilk kolejler 1973: Mogi das Cruzes Üniversitesi (UMC) haline geldiği eğitim kompleksi kuruldu. Gelenek ve öncü işareti kurumun elli yıllık geçmişi.

Bu dönem boyunca, UMC işgücü piyasasının talepleri ve vatandaşlık egzersiz, şimdi, onun öğrencileri hazırlamak Mogi das Cruzes kampüsleri ve Villa-Lobos / Lapa fazla 20,000 numaralandırma gelir.

Şu anda University of Mogi das Cruzes içeriği ve öğrenme-öğretme yöntemleri sürekli güncellenen ve geliştirilir derslerin düzinelerce vardır. Fakülte büyük bilimsel projeler geliştirmek birçoğu usta ve doktorlar, UMC% 60 oluşur. Öğrenciler ayrıca araştırma bursları alan, araştırma projelerine katılabilir.

Bu amaçla, Üniversite, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla değişim korur ve aynı zamanda özel başka birçok akademik etkinlikler arasında sınıflar, konferanslar, konferanslar, gelişimi için tasarlanmış laboratuarları, modern ekipman ve alanları sunuyor.

Bu özellikleri sayesinde,: Mogi das Cruzes Üniversitesi Tam ve Teknolojik Bilimler, Beşeri Bilimler ve Sağlık Bilimleri alanlarında eğitim uzmanları üstün olmuştur. Bugün, UMC iyi üniversiteleri arasında yer alıyor.

Üniversite Eğitim Bakanlığı (MEC) tarafından geçtiğimiz günlerde değerlendirilecek ve Brezilya'da en iyi özel üniversite ve Alto Tiete bölgenin en iyileri arasında yerleştirir bir ölçekte 1-5, üzerinde Not 4 elde edildi.

Misyonumuz

"Oluşturun ve sosyal sorumluluk uzmanları, girişimciler ve çağdaş gerçekliğin işlemciler oluşturmak için bilgiyi yaymak."

Konumlar

 • São Paulo

  São Paulo, Brezilya

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular