Keystone logo
Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Universidade de Vigo

Tanıtım

Bir bakışta UVigo

1990'da doğduk ve o zamandan beri sürekli büyüme ve konsolidasyon sağladık. Hedefi mükemmellik olan ve inovasyon ve araştırmada uluslararası bir referans olarak büyüyen, son teknoloji bir üniversiteyiz.

Toplumun hizmetinde bir devlet üniversitesi

Universidade de Vigo , eşitlik, dayanışma, demokrasi ve özgürlük ilkeleri çerçevesinde toplumun hizmetinde olan, akademik, ekonomik ve devlet özerkliğine sahip bir devlet üniversitesidir.

Öncelikli hedeflerimiz, öğretim ve araştırmada en yüksek kalite seviyelerine ulaşmanın yanı sıra yeni bilgi arayışının teşvik edilmesi ve topluma aktarılması, sanatsal yaratım ve bilimsel ve teknolojik gelişmedir.

Kimlik

Universidade de Vigo in mevcut kurumsal kimliği Ekim 2008'de şekillenmiş ve yeni bir senaryoya göre değişime uğrayarak güncellenmiştir. Kimlik, özelliklerimiz ve değerlerimizin birleşik, güçlü ve temsili bir dışsal izdüşümü ve bir iç birim oluşturmak için üniversiteyi temsil eden farklı sembollerden oluşur; işaret, geliştiği farklı bağlamlarda mevcuttur.

Degerlerimiz

Çaba, yaratıcılık, mükemmellik ve azim, faaliyet gösterdiğimiz bu yıllarda, olduğumuz modern ve yenilikçi üniversite olarak kendimizi pekiştirmemize yol açtı.

Çevreye ve çevresel sürdürülebilirliğe saygı duyan, çeşitlilik ve toplumsal cinsiyet eşitliğine bağlı, titiz, şeffaf, kapsayıcı bir kurumuz. Bilgi ve eğitim aktarımı ekseninde araştırma, burada öğretimin temeli ve toplumun bilimsel ve kültürel gelişimi için bir araç olarak yapılandırılır. Bu biziz, Universidade de Vigo .

Konumlar

 • Vigo

  Circunvalación ao Campus Universitario, 36310, Vigo

  • Ourense

   Rúa Canella da Costa da Vela, 12, 32004 Ourense, , Ourense

   • Pontevedra

    Campus Universitario da Xunqueira,s/n, 36002, Pontevedra

    sorular