Keystone logo
Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Universidade Estadual Paulista (UNESP)

Tanıtım

Universidade Estadual Paulista (UNESP) 1976 yılında kuruldu. Bu demokratik ilkelere bağlıyız ve bir kamu kurumu statüsünü açıkça bilinçli, eklenen ve Brezilyalı toplumda son derece aktif, bilimsel, teknolojik, ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı birleştiren bir proje pekiştirmiştir. Diğerleri arasında mühendislik, sağlık, iletişim, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve sanat,: Unesp's eylemler gibi deneysel ve kuramsal bilimlerin hemen her alanında odaklanmıştır.

Toplumun farklı kesimleri ile UNESP etkileşimi sosyal peyzaj üzerinde güçlü bir etkiye sahip. Onun yüksek yeterlilik seviyesi profesyonel pazarda takılı eski öğrencilerinden ifade sayısı, bunun yanı sıra mevcut tüm alanlarına ilişkin Brezilya milli saflarında üst pozisyonunda ile teyit edilebilir.

Dünya trendi ve emin ardından bunun için hazırlıklı olmak, UNESP şimdi, her zamankinden daha fazla, yeni geçmeye sınırları ve zorlukları arayan dünya çapında en kaliteli Kurumları ile yeni anlaşmalar imzalayarak, yüz.

UNESP başarılı üyeleri, tam akredite programları ve güçlü araştırma üssü ile saygın bir kurumdur - ve bu önceliklerini kalacaktır.

UNESP öğretim, araştırma ve yayım hizmetlerinde seçkin başarıları ile, en büyük ve en önemli Brezilyalı üniversitelerinden biridir. UNESP Devlet fonları tarafından Sao Paulo Eyaleti'nin ücretsiz kamu yüksek eğitim sunmaktadır USP (Universidade de São Paulo) ve Unicamp (Universidade Estadual de Campinas) ile birlikte desteklenir.

UNESP Brezilya'da bir multicampus üniversitenin en başarılı modeli. Böyle eşsiz karakteristik Sao Paulo, ülkenin en gelişmiş Devlette yoğun ve çeşitlendirilmiş faaliyetlerini sağlar. Devlet başkentinde biri ve 22 diğerleri stratejik Devlet boyunca dağıtılan: nüfuzunu kendi kampüsleri bulunan bölgesel kalkınma düzeyine göre kabul edilebilir.

TEKNİK VE BİLİMSEL İŞBİRLİĞİ

Destekleyici ajansları ve kaynakları yönetimi

FAPESP, CNPq, pelerinler ve FINEP: ana faaliyetleri gelişimi için UNESP gibi ülkenin ana araştırma destek kurumları, mali yardım alır. Bu kaynaklar öğretim üyeleri ve öğrenci değişim programları, akademik projeler ve hizmetlerin geliştirilmesi katılmasına izin anlaşmalarla garanti altına alınmıştır. Bu anlaşmalar yıllık artırır 300 ortaklıklara kadar ekleyerek, ulusal ve yabancı üniversiteler, enstitüler, dernekler, vakıflar, şehir salonu, Hükümet büroları, bakanlıklar, federal ve eyalet kurumları ve özel şirketler ile imzalanır.

Konumlar

  • São Paulo

    Rua Quirino de Andrade, 215 01049-010 , , São Paulo

    sorular