Keystone logo
Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Universidade Federal de Pernambuco

Tanıtım

Universidade Federal de Pernambuco (UFPE), Eğitim Bakanlıkları (MEC) ve Bilim tarafından yapılan değerlendirmelere göre, Kuzey-Kuzeydoğu'nun en iyisi olan öğretim (lisans ve lisansüstü) ve bilimsel araştırmada ülkedeki en iyi üniversitelerden biridir ve Teknoloji (MCT).

Universidade Federal de Pernambuco Genel Ombudsmanı, vatandaşlık alıştırması olarak sosyal katılımı garanti eden, nüfusun tezahürlerini (öneri, talep, şikayet, şikayet, övgü) karşılama ve dinleme alanıdır. Ayrıca kamu hizmetinin niteliğinde önemli bir sektördür. Ombudsman'ın rutininde üzerinde çalışılan konularla ilgili analitik raporlar Universidade Federal de Pernambuco akışların, rutinlerin, yaşamı ve ilişkileri optimize eden süreçlerin inşasına ilham vermek amacıyla üniversite yönetimi sektörlerine sunulur.

2014 yılının ortasından itibaren 2012 yılında kurulan Universidade Federal de Pernambuco Ombudsmanı, Ouve Universidade Federal de Pernambuco adlı Talep Yönetim Sistemi üzerinden faaliyet göstermeye başladı, bu kanaldan Manifestasyonların yapıldığı ve Üniversite'nin iç yönetimiyle. Bu Sistem, Saydamlık Bakanlığı ve Birlik Genel Denetçiliği Bakanlığının 12/03/2018 tarihli ve 19 Sayılı Normatif Talimatı uyarınca durdurulmuştur.Bugün Beyannamelerin Federal Yürütme Gücü Ombudsman Sistemi tarafından yapılması gerekmektedir. -Ouv) Federal Ombudsman Ofisi (OGU) tarafından koordine edilmektedir. Manifestasyonlara ev sahipliği yapan Fala.BR Platformudur.

Konumlar

  • Cidade Universitária

    Avenida Professor Moraes Rego,1235, 50670-901, Cidade Universitária

    sorular