Keystone logo
Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Universidade São Francisco (USF)

Tanıtım

Sunuş

Üniversite San Francisco (USF), öğrenci, eğitim pazarında sağlam bir kurumun geleneği vardır. Onlar tecrübesi 39 yıl 80.000 mezun bitti. Üç Masters ve doktora programları da dahil olmak üzere 30'dan fazla lisans, 10 lisans, sunan Bragança Paulista, Campinas (Birimler Swift ve Cambui), Itatiba ve São Paulo'nun şehirlerde mevcut.

Asıl ayağı tamamlandı öğrenci oluşumu bir üniversite. Öğrenci seçtikleri meslekte öne Bu anlamda, öğretmenlerin özveri ile çalışır. Sınıf dışında, olaylar diğer fırsatları arasında değişim katılmak ve iş piyasasına katılma öğrenci için, kurslar, proje ve sosyal yardım programlarının yanı sıra her türlü desteği sunulmaktadır.

Her şeye rağmen, USF bilgiyi ileten yanı sıra, yetkili ve başarılı profesyonel olma öğrencinin rüyasında katılan ayrılmaz insani kalkınmayı teşvik eden bir Üniversite olduğunu.

Being Topluluk

USF Kursları Banka Genel Endeksi (on kavramları 3-5 sunulması, aynı zamanda birlikte 66 kurum getiren Topluluk Üniversiteler Brezilyalı Derneği (ABRUC), katılımcı yükseköğretim kurumları Topluluk (ICES) Brezilya'da seçkin grubunun bir parçasıdır IGC), Milli Eğitim Bakanlığı (MEC).

ICES faaliyetlerinde mükemmellik ve topluma katkıda meslek ile karakterizedir. Bir diğer önemli fark, onlar kar amacı gütmeyen faaliyetleri yürütmek için Topluluk tarafından gündeme fonların% 100, öğrenciler ve toplum için faydaları içine aktarılmaktadır olmasıdır.

Teması "Barış için Eğitim" esinlenerek ve patron, Assisi Aziz Francis tarafından taşındı USF misyonu üretim ve bilgi, kardeşlik ve dayanışma yayılması olduğunu. Böylece, gün geçtikçe, "Community College" kavramı, Araştırma ve uzantısı Öğretim ayağı olarak sahip sosyal projeler ve toplumsal destek eylemleri ve faaliyetleri yoluyla uygulanır.

USF lisansüstü öğrencisi uygulama ile teoriyi birleştirerek, toplumun gerçekliğini yaşamaya fırsat var.

Misyon

Bilim ve iman ve iyi ve bunun sonucunda barışı inşa pratiği ile kardeşliği ve dayanışmayı teşvik arasındaki diyalog insanları kurtararak, üretin ve bilgiyi yaymak.

Görünüm

Akademik mükemmellik, toplum, adalet, barış ve ekoloji dinamizm, yenilik ve bağlılığı için kabul edilmesi için.

Konumlar

  • São Paulo

    São Paulo, Brezilya

sorular