Keystone logo
© TESS
Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Université de Technologie Compiègne (UTC)

Tanıtım

Hem üniversite ve mühendislik okulu, UTC özerklik ve disiplinler arası teknoloji araştırma odaklı yenilik pedagoji üzerine inşa edilmiştir. UTC insan ve toplum ile teknolojinin etkileşimini anlamak için, ve sürdürülebilir kalkınma çıkarları küresel rekabet ortamında çalışabilecek mühendisler, ustalar ve doktorları eğitiyor. öğretim üyeleri ve UTC mühendisleri, yenilik anlam bu kavramı yeni alanların ortaya çıkmasına olanak ve endişelerini kalbinde girişimciliği tanıtan verir.

Değerlerimiz

UTC mühendislik bilimleri, beşeri ve sosyal bilimler, ekonomi ve siyaset yenilikçi, mühendis, bilim adamı eğitimin hizmetine, gelecekteki yöneticisi uyum entegre olduğu bir eğitim modeli sunuyor , bilgi ve iletişim bir toplumda karmaşıklık zorlukların üstesinden mümkün hümanist.

UTC bizim toplum için anlam üreten bir kurum, hangi diyalog içinde olabilir, farklı kültürler ve dünyayı anlamanın farklı yolları.

Bu yenilik kalıcı gelir yerdir.

yaratıcılık

UTC bunun için yaratıldı

hümanizm

UTC ekosistemi kalbine bireyi yerleştirir

kültürlerarasıcılığın

UTC Biyoteknoloji yarattı

işbirliği

asla yalnız çalışan UTC, o öğrenciler, işletmeler ve diğer üniversiteler ile sürekli etkileşim içindedir

cesaret

UTC risk kültürünün geliştiriyor

bizim Görevler

geleceği inşa

UTC ve yaratıcılık ve yenilikçilik üzerinde güçlü bir çapa sahip, büyük bir Avrupa üniversitesi dünya standartlarında teknoloji olarak kendisine yer edinmeyi hedefliyor.

yaratıcılık, biz yirmi birinci yüzyılda fikirler savaşında önemli bir rol oynamak istiyorum iddia. Öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmek araştırmanın güçlü desteği ile, disiplinler arası ve kültürlerarası kesişen yaklaşımları, promosyon dayanmaktadır. Aynı zamanda vatandaşlık ve büyüme sanat tabanı, sürücü yenilik ve kültür, gelişim faktörü güçlendirilmesini gerektirmektedir.

yenilik sayesinde, tam bilgi üretimi ve bilginin, kendi iletim bizim üçlü misyonu üstlenmeye iddia değil, aynı zamanda kendi dönüşümünü her türlü yenilikleri içine adam tarafından, insanlığa hizmet ve Şirketi.

UTC değerleri ile tutarlı Böyle bir görüş, yaratıcı hırs Üniversitesi'nde rolü ve orijinal vizyonu modern, birtakım koşullar yerine getirildiği anlamına gelir:

Bir vizyon herkes tarafından güçlü UTCéenne toplum tarafından yönlendirilen ve seferber anlaşılan bir projeye destek veren ve paylaşılan verimli varlıkları ve kişisel teşvik organizasyon ve etkili yönetim, reaktif, harekete geçirici, Bir gelişme ve öğrencilerimiz için inşa , Yetenek çekmek harekete geliştirmek, desteklemek ve insan kaynaklarını geliştirmek yeteneği bir artış ve mali kaynakların çeşitlendirilmesi Özellikle güçlü bir yerel kökleri bağlamında stratejik ittifaklar ve ağların bir politika,

bizim taahhütler

çevresi konularında disiplinlerarası ve açık yapan bir kolektif tarafından tahrik mükemmellik disiplin ve tematik araştırma, emin olun Araştırma yoluyla bilgi ve bilgi üretmek yenilik ruhu öğrenciler için eğitim ve destek yoluyla bilgi iletmek buluşların ortaya çıkmasına dönüşüm sürecinde bilgi ve yenilikleri tanıtmak

Konumlar

  • Compiègne

    Rue du docteur Schweitzer CS 60319, 60203 COMPIEGNE Cedex France , , Compiègne

sorular