Keystone logo
Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Universiti Brunei Darussalam

Tanıtım

UBD de üstlenen lisansüstü çalışmalar dünya çapında uluslararası üne sahip üniversiteler ile ortaklıkları bulunmaktadır çeşitli ve gelişen akademik ortamda üyelik anlamına gelir. Üniversite entelektüel zorlu akademik uyarıcı ve bir ilerici ve ileri teknoloji araştırma kültürüne sahiptir.

UBD olarak, öğrencilerin farklı nedenlerle sayısız için lisansüstü eğitim girmeyi tercih olduğunu biliyoruz ve öğrencilerimizin isteklerini desteklemek ve onların beceri ve istihdam artırıcı derinden bağlı bulunmaktadır.

Küresel bir üniversite, küresel sorunlarla mücadele - UBD insanlığın en acil sorunlardan bazılarını çözümler bulur ve akademik yelpazesinde araştırma çığır üstlenmek eğitim, iş, sağlık, kalkınma, hayırseverlik ve hükümet ortakları ile dünya çapında çalışır.

, UBD öğrencilerin kendi hızlarında ve farklı yollar aracılığıyla, işyeri veya evden ya alabilir lisans programları sunuyor lisansüstü eğitim nüfus çalışma kapsamını genişletmek için fırsat vermek. Bir iş entegre öğrenme yaklaşımı ve teknoloji kullanımı ile, bu daha etkili ve verimli programlar Ağustos 2017 Master düzeyinde başlayarak satışa sunulacak.

banner_global

Uluslararası Öğrenciler

Başlangıçta, UBD ağırlıklı ASEAN öğrencilerin oluşturan uluslararası öğrencilere kapılarını açtı. daha Doğu Asya (Çin ve Japonya), Avrupa, Afrika ve Orta Doğu gelen bugün genişletilmiş çeşitlilik.

kısa programlar, Küresel Keşif Programı ve Dil Programları aynı zamanda mevcut iken lisans, yüksek lisans ve araştırma programlarının çeşitli, UBD sunulmaktadır. İngilizce ana UBD öğretim dili ve yaygın Brunei Darüsselam konuşulmaktadır. Bu nedenle sunulan lisans programları, uluslararası öğrenciler küresel gelecek istihdamın erişmek için fırsatlar sağlar. Bu ortam da daha kolay onları arkadaş olmak ve sosyalleşmek için yapım, uluslararası öğrencilere çalışma ve günlük yaşam boyunca İngilizce öğrenmek için cadde sağlar.

UBD böyle bir çevre dostu ve uluslararası öğrenci kulüpleri ve yapılacaklar dizisi ile evinizde hissedeceksiniz. Öğrenci İşleri Bölümü Uluslararası Öğrenci Hizmet Birimi aracılığıyla UBD yeni öğrenci geçişi sağlamak için çeşitli programlar vardır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

tüm programlar için başvuranların GCE 'O' Seviye Sınavı ya da (İkinci Dil Olarak) IGCSE İngilizce notu 'B' ya da 6.0 IELTS skoru veya TOEFL en az toplam puan İngiliz Dili en az bir kredi 6 olmalıdır 550.

42929_Facts

Konumlar

  • Bandar Seri Begawan

    Universiti Brunei Darussalam Tungku Link Road, BE1410, Bandar Seri Begawan

sorular