Keystone logo
Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Universiti Putra Malaysia

Tanıtım

UPM

UPM, Malezya önde gelen bir araştırma üniversitesi Serdang yer almaktadır, Malezya'nın idari başkenti yanında; Putrajaya. öğrenme ve araştırma dünyaca ünlü bir merkez olarak, UPM bir iyi-saygın global varlık verme dünyanın her yerinden gelen öğrenci ve personel çekti.

Neden UPM seç?

güney ve kuzey Kuala Lumpur Malezya Federal başkenti Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı (KLIA) arasında UPM Midway yeri, öğrenme ve araştırma bir kurum için idealdir. Bu entelektüel takipçiliği için gizlilik ve sessizlik elverişli için izin verirken, alışveriş, eğlence ve yemek gibi kentsel konumlar mesafe kolayca ulaşılabilecek aynı zamanda yerlerde en.

Eğer bilginin arama Malezya geldiğinizde, ya da eşsiz bir kültürel deneyim aramak ve Malezya Putra Üniversitesi (UPM) seçmek için, size çok iyi nedenler için, doğru seçim yaptık biliyorum.

UPM Malezya önde üniversitelerinden biri ve aynı zamanda ülkenin önde gelen beş araştırma üniversitelerinden biridir. O tarımın mütevazı bir okul olarak başladı 1931, geri, daha yüzyılın dörtte üçü gider bir bilgi mirası ile donatılmış yüksek öğrenim kurulu kurumudur.

Bugün, UPM yaklaşık 30.000 toplam öğrenci nüfusu ile en büyük Malezya kamu üniversitelerinden biridir. Ayrıca 60 farklı ülkeden 3000'den fazla uluslararası öğrenci ile ulusların mini commonwealth vardır. Bu Malezya öğrencilerin kendilerine özgü kültürel çeşitliliğini ekleyin ve UPM kültürlerin dikkate değer bir pota daha az bir şey değildir.

UPM anda, Malezya her yerinde bulacaksınız gibi biz çeşitlilik ve farklılıkları bulundu birlik, uyum ve barışı kabul etmeyi öğrendim.

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Hedefler

yaygın araştırma ve yenilik alanındaki liderliği için tanınan öğrenme, bir önde gelen kurum olarak, UPM mükemmellik için çaba devam ediyor. mükemmelliği sağlamaya yönelik tüm üniversite camiasını motive etmek amacıyla, tüm üyeler, hem öğrenciler hem de personel üyeleri, kesinlikle Üniversitesi'nin vizyon, misyon ve hedefleri taleplerine bağlı kalarak sorumluluğunu paylaşan sağlar.

VİZYON

uluslararası şöhretli bir üniversite olmak.

MİSYON

keşif ve bilginin yayılması yoluyla refaha, ulus inşası ve evrensel insan gelişimine yönelik anlamlı katkıda bulunmak.

GOL

 • Hedef 1
  Mezunların Kalite ve Rekabet Gücünün Artırılması
 • Hedef 2
  Güçlü ve sürdürülebilir RDCE yoluyla Değer Yaratmak
 • Hedef 3
  Sanayi ve Toplum Ağ Hizmetleri Arttırılması
 • Hedef 4
  Tarımda Mükemmellik Merkezi olarak UPM Güçlendirilmesi
 • Hedef 5
  Yönetim Kalitesinin Artırılması

Konumlar

 • Shah Alam

  Jalan Upm 43400 Serdang, , Shah Alam

sorular