Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

University of Alaska Anchorage College of Arts and Sciences

Tanıtım

University of Alaska Anchorage's College of Arts and Sciences, Alaska Üniversitesi'ndeki en büyük akademik birimdir ve 4,000'in üzerinde öğrenciye ve alanlarının ön saflarında çalışan 208 tanınmış tam zamanlı öğretim üyesine ev sahipliği yapmaktadır. Nefes kesici Anchorage, Alaska'da bulunan, Alaska Üniversitesi sistemi içinde önde gelen bir kolejiz.

Fen Edebiyat Fakültesi'ne giren öğrenciler, UAA'daki entelektüel yaşamın genişliğini ve derinliğini deneyimleme fırsatına sahiptir. Sanat ve Bilim Fakültesi, kimyadan iletişime, tiyatro ve danstan Alaska Yerli çalışmalarına kadar 23 ana çalışma alanı ve 20'den fazla küçük konsantrasyon sunmaktadır.

Sanat ve Bilim Koleji sınıfları, bölümleri ve laboratuvarları UAA kampüsünün bir ucundan diğer ucuna yayıldı. Araştırma laboratuvarlarının çoğu, öğrencilerin önde gelen profesyonellerle uygulamalı deneyim kazanma fırsatlarına sahiptir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    sorular