Keystone logo
University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

University of Alaska Anchorage College of Engineering

Tanıtım

University of Alaska Anchorage'da, Alaska'nın iş, endüstri, kültür ve eğlence merkezi Anchorage'da yaşarken mühendis veya bilgisayar bilimcisi olma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alaska'daki tüm büyük mühendislik yetenekleri işverenlerinin yakınında bulunan iş arayan öğrencilerimizin% 74'ü mezun olmadan önce işe sahip!

Bir lisans öğrencisi olarak İnşaat, Makine, Elektrik, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi veya Geomatik (Ölçme ve Haritalama) alanlarında Lisans ve Proje Yönetimi, Makine veya İnşaat Mühendisliği alanlarında yüksek lisans derecesi alabilirsiniz. Ayrıca Kimya Mühendisliği (WSU ile) ve Madencilik ve Jeoloji Mühendisliği alanlarında işbirliği dereceleri ve bir Doktora sunuyoruz. Alaska Fairbanks Üniversitesi ile Mühendislik Doktorası.

Alaska Çalışma Bakanlığı, eyaletin 2022 yılına kadar her yıl 300 yeni bilgisayar ve mühendislik uzmanına ihtiyaç duyacağını öngördü - emeklileri değiştirmek için 96 yeni pozisyon ve 204 yeni pozisyon. UAA Mühendislik Fakültesi, eyaletin büyüyen mühendislik topluluğuna enerji sağlamaya hazır, son teknoloji mezunlar üretmeye kararlıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Anchorage

    Providence Drive,3211, 99508, Anchorage

    sorular