Keystone logo
University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

University of Baltimore, Merrick School of Business

Tanıtım

Baltimore Misyon Üniversitesi

Baltimore Üniversitesi kentsel bir ortamda farklı bir nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için iş yenilikçi eğitim, kamu işleri, uygulanan liberal sanatlar ve bilimler ve yasa sağlar. Bir kamu üniversitesi, Baltimore Üniversitesi akademik araştırma ve kamu hizmeti ile ayırt bir ortamda mükemmel bir eğitim ve lisans için destekleyici bir topluluk, yüksek lisans ve mesleki öğrencilere sunmaktadır. Üniversite Mi:

  • profesyonel gelişim ve sivil bilinç oluşturmayı hedefleyen geleneksel ve geleneksel olmayan öğrencilere mükemmellik ulaşılabilir hale getirmektedir;
  • Yaşam boyu öğrenmenin, kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk için bir temel oluşturur;
  • teori ve 21. yüzyıl kentsel sorunlara anlamlı, gerçek dünya çözümleri oluşturmak için pratik birleştirir; ve
  • kültür, ticaret ve Baltimore ve bölgenin gelecekteki gelişiminde bir çapa kurum, bölgesel temsilcisi ve integral ortağıdır.

Baltimore hakkında

Baltimore boşuna Charm City, takma değildir. okula gitmek için harika bir yer olduğunu sonsuz nedenleri vardır ederken, burada en önemli beş olanlar ne düşünüyor vardır.

1. Biz her şeyi yakın konum.

Biz önemli karayolları ve toplu taşıma her türlü yakın, o yüzden şehir etrafında almak basittir. Ya da sadece Penn Station caddenin karşısında yürümek ve Washington, DC hızlı bir gezi için tren atlama; Philadelphia; New York; ya da diğer büyük East Coast yer.

2. yapmak için çok fazla. Nasıl seçerim?

Turistler rutin Inner Harbor için sizin hakkınızda Ulusal Akvaryum, şehir'ın lüks mağaza ve atılmış, ancak ne baş? Neredeyse her Baltimore mahalle kendine özgü ve ilginç konumlar vardır.

Düştü'nın Point 18. yüzyıl sokakları dolaşıp bir öğleden sonra harcamak. Kentin tarihi açık hava pazarlarından biri bir Yengeç Kek Örnek. popüler bir yerel grup ya da İstasyonu Kuzey Sanat ve Eğlence Merkezi yeni bir oyun yakalamak. Bize övünmek edelim: Fodor Dünyada 15 En İyi Waterfront Şehirler biri olarak var tarafından Baltimore seçildi.

3. Baltimore şehir ap-sanattır.

Baltimore, görsel ve sahne sanatları payını daha vardır. UB yakın yürüme mesafesinde, Lyric, Meyerhoff Symphony Hall ve Eubie Blake Ulusal Jazz Enstitüsü ve Kültür Merkezi'nde Sahne Sanatları Merkezi Walters Sanat Müzesi, Patricia ve Arthur Modell'i bulacaksınız. UB kampüs de Artscape, ülkenin en büyük ücretsiz sanat festivaline ev sahipliği yapmaktadır.

4. Bu birdland olduğunu.

UB yakındaki Hafif Raylı durağından, o Baltimore iki profesyonel spor stadyumları güney 10 dakikalık bir yolculuk. Baltimore Ravens ile futbol düşmek bahar aylarında bir Orioles beyzbol oyunu yakalamak ya da zevk.

5. Baltimore bir üniversite şehridir.

UB ve büyükşehir Baltimore çevresinde birçok kamu ve özel kolejler ve üniversiteler sadece biridir. "Kolej kasaba hissediyorum" o şehirde yaşamın en önemli faydalarından biridir. Baltimore Collegetown Ağı tanıyın ve bu kampüsleri Charm City çekicilik katkıda yolları hakkında daha fazla bilgi.

Konumlar

  • Mount Vernon

    1420 N. Charles St. Baltimore, MD, 21201, Mount Vernon

sorular