Keystone logo
University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah

Tanıtım

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah ilk olarak 2008 yılında kurulmuştur ve Ras Al Khaimah Hükümeti tarafından lisanslanmıştır. Çeşitli disiplinlerde Lisans ve Yüksek Lisans programları sunuyoruz.

Akademik Merkez aşağıdaki alanlarda uzmanlaşmıştır; Muhasebe, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İşletme Yönetimi, Hukuk, Psikoloji ve Bilgisayar. Çeşitli akademik geçmişlerden ve seviyelerden öğrenciler, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini kazanmanın bir yolu olarak Bolton Üniversitesi Akademik Merkezine katılabilirler. Akademik Merkez, öğrencilere mümkün olan en iyi deneyimi sunma taahhüdümüzün sadece bir parçası olan amaca yönelik olarak inşa edilmiş bir tesiste yer almaktadır. Tüm Akademik programlar, Bolton Üniversitesi Programlarına onaylanmış bir giriş yolu olarak sunduğumuz hazırlık programlarının yanı sıra bu kampüste bir arada yer almaktadır.

University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah , Emirlik içindeki tüm akademik kurumların şimdi çalışması gereken kapsamlı bir kalite güvence sürecini içeren yeni kurulmuş bir lisans rejimine sahip olan RAK EZ'den bir işletme lisansı arayan ve güvence altına alan ilk kurumdur. uymak. WINC, gururla bu lisansı alan ilk kurum oldu.

Akademik Merkez, sınıflar, konferans salonları, ofis alanı, kütüphane ve mühendislik ve bilgisayar laboratuvarlarına ev sahipliği yapan 42.000 metrekarelik bir tesiste faaliyet göstermektedir. Ayrıca, öğrencilerimiz, köklü ve aktif Öğrenci Konseyi aracılığıyla kampüsteki çeşitli müfredat ve müfredat dışı olanaklara erişebilirler. Ayrıca, kaliteli konaklama ve hizmetleri makul bir fiyata sunan öğrenci yurtları da mevcuttur.

Western International College (WINC), Bolton Üniversitesi ve Ras Al Khaimah'daki Akademik Merkez franchise'ının yeni adı verilen Akademik Altyapı Sağlayıcısı olan Western International Corporation'ın ticaret lisansı altında faaliyet göstermektedir. Western International College, Western International Corporation & Bolton Üniversitesi ve Akademik Merkez - Ras Al Khaimah, 2008'den beri Ras Al Khaimah'da faaliyet gösteren aynı eğitim kurumunun bir parçasıdır.

128487_people-coffee-notes-tea.jpg

Bolton Üniversitesi, Akademik Merkez - Ras Al Khaimah aşağıdaki programları sunmaktadır:

Lisans Programları

 • Makine Mühendisliğinde BEng (Hons)
 • İnşaat Mühendisliğinde BEng (Hons)
 • Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinde İleri Düzeyde BEng (Hons)
 • İşletme Yönetimi BSc (Hons)
 • Muhasebede BA (Hons)
 • Bilgisayarda BSc (Hons)
 • BA (Hons) Hukuk
 • BSc (Hons) Psikoloji

Lisansüstü Programlar

 • İşletme Yüksek Lisansı (Yönetici - akredite bir lisans derecesine ve denetim düzeyinde 3+ yıllık iş deneyimine sahip adaylar için)
 • MBA Top Up (MBA derecesi olmayan ancak MBA derecesi olmayan adaylar için)
 • Bilgi Teknolojisi Msc
 • İnşaat Proje Yönetiminde Msc

Neden Bolton Üniversitesi, Akademik Merkez RAK?

Ekonomik eğitim ücreti

Bolton Üniversitesi Akademik Merkezi, hem yerel hem de uluslararası öğrencilere BAE'deki en iyi İngiliz eğitimini kazanma fırsatı vermek için Birleşik Krallık ana kampüsündeki öğrenim ücretinin yarısı olan sübvansiyonlu öğrenim ücretlerinde programlar sunmaktadır.

Gerçek ve Akredite İngiliz Derecesi

RAK'taki Bolton Üniversitesi Akademik Merkezi, Birleşik Krallık'taki Bolton Üniversitesi'nden akredite İngiliz Onur Dereceleri sunmaktadır. Bunlar, İngiltere'nin ana kampüsünde okuyan öğrencilere sunulan ve eğitim yerinin RAK olarak belirtildiği transkriptlerle aynı derecelerdir.

Kampüs olanakları

42.000 metrekarelik tesiste sınıflar, konferans salonları, ofis alanı, kütüphane ve mühendislik ve bilgi işlem laboratuvarları bulunmaktadır. Buna ek olarak, öğrenciler ayrıca aerobik ve ağırlık antrenmanı ekipmanlarına sahip amaca yönelik bir spor salonu ve fitness merkezine erişebilir ve açık hava spor tesisleri arasında basketbol sahaları, tenis çim sahaları, futbol sahası ve voleybol sahaları bulunmaktadır. Ayrıca kampüste 7/24 güvenlikli kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı kaliteli konaklama ve hizmetler sunan öğrenci yurtları da mevcuttur.

İngiltere Kampüs / Çalışma Gezilerine transfer seçenekleri

Üniversite Akademik Merkezi'nde okuyan tüm öğrenciler, Birleşik Krallık'taki ana kampüse transfer olma şansına sahiptir. Öğrenciler ayrıca düzenli olarak gerçekleşen bir çalışma turunda ana kampüsü ziyaret edebilirler.

Öğrenci konaklaması

Kampüste 7 gün 24 saat güvenlikli kız ve erkek öğrenciler için ayrı bir son teknoloji yurt tesisi bulunmaktadır.

Akademik başarı bursları

Üniversite Akademik Merkezi, yıllık olarak 1 Milyon AED değerinde Akademik başarı bursları sunmaktadır. Bu burslar, öğrencinin ilgili ülkedeki akademik performansına göre ve RAK'taki Üniversite Merkezinde verilir.

Staj ve Yerleştirme Olanakları

Üniversite Merkezi BAE'de 200'den fazla şirketle ilişkilendirilmiştir. Öğrenciler yaz dönemlerinde staj yapmaya teşvik edilirler ve son yerleştirmeleri güvence altına almak için yardım mevcuttur.

Vize İşlemleri

Üniversite Akademik Merkezinde okuyan tüm öğrenciler Üniversite tarafından desteklenmektedir ve vize işlemleri hızlı geri dönüş süreleri ile çok güvenilirdir.

Öğrencilerimizin %90'ından fazlası mezun olduktan sonraki üç ay içinde kazançlı bir iş bulmaktadır ve kampüs, öğrencilerimize staj ve yerleştirme olanakları sağlayan 200'den fazla şirketle sürdürdüğü kapsamlı bağlantılar ile iyi hizmet vermektedir.

Konumlar

 • Ras Al-Khaimah

  Al Hudaiba – Burairat P.O.Box: 16038, , Ras Al-Khaimah

sorular