Keystone logo
University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

Tanıtım

1962'de kuruluşundan bu yana, UC Davis Mühendislik Fakültesi, biyoteknolojiden uzay araştırmalarına kadar çeşitli disiplinlerde okuyan 29.000'den fazla mühendislik ve bilgisayar bilimi öğrencisini mezun etti.

UC Davis Mühendislik Koleji, tarihi boyunca sosyal sorumluluk mühendisliği yoluyla dünyada olumlu bir fark yaratmıştır. Bugün, 4.600'den fazla lisans öğrencisi ve yaklaşık 1.200 yüksek lisans öğrencisini yeni nesil mühendislik liderleri ve girişimciler olmaya hazırlamaktan gurur duyuyoruz.

İnsanları ve teknolojiyi birbirine bağlayarak dünyanın en acil sorunlarını çözüyoruz

ve yeni nesil mühendislik liderleri ve girişimcileri yaratmak. Öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz, personelimiz ve ortaklarımız daha iyi bir gelecek tasarlamak ve dünyada olumlu bir fark yaratmak için işbirliği yapıyor. Yaptığımız her şeyde var.

Daha iyi bir dünya mühendisliği, tasarım merkezli bir yaklaşım kullanarak disiplinler arasında inovasyon gerektiren, farklı kalibre çözümleri gerektirir. Enerji, iklim ve ulaşımdan biyotıp, tarım teknolojisi ve uzay araştırmalarına kadar, sürdürülebilir, daha sağlıklı ve daha dirençli bir dünyayı ulaşılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Konumlar

  • Davis

    Bioletti Way,2063, 95616, Davis

    sorular