Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

University of Central Florida - College of Business

Tanıtım

Central Florida Üniversitesi (UCF) İşletme Fakültesi, yeni nesil iş ve eğitime öncülük ediyor. 1968'de kurulan UCF İşletme Fakültesi, hepsi Association to Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) ve Southern Association of Colleges and Schools (SACS) tarafından akredite edilmiş lisans, yüksek lisans, doktora ve yönetici düzeylerinde dereceler sunmaktadır. ).

Amacımız, öğrencilere ve öğretim üyelerine "BİR'e Ulaşın" konusunda yardımcı olmaktır. Öğrenciler için, işi alan, iş kuran, satış yapan, katkıda bulunan ve başkalarına rehberlik eden TEK olmak için akademik hedeflerine ulaşabilecekleri yer olmaya çalışıyoruz. Kolejden mezun olan öğrenciler harika iletişimciler ve işbirlikçiler, risk alanlar, veri odaklı karar vericiler ve problem çözücüler olacaklar.

Fakültemiz ve personelimiz, öğrencilere günümüz piyasasında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları eğitim ve deneyimleri sağlamayı amaçlamaktadır. İster sınıfta ister Dean's Speaker Series'de bir konuşma yaparken, öğretim üyeleri en son araştırma ve program geliştirme ile meşgul olurlar. Pratik, uygulamalı öğrenme ve gerçek dünya deneyimi sağlayan programlar sunuyoruz. The EXCHANGE'de her hafta iş dünyası ve topluluk liderleri, girişimciler ve mezunlar hikayelerini öğrencilerle paylaşıyor ve onlara sektörleri hakkında gerçek dünya görüşleri veriyor.

Gerçek bir bağlılık kültürü, Koleji diğer işletme okullarından ayırır. Mevcut yüzlerce etkinlik, etkinlik, program, organizasyon ve kaynakla öğrenciler tutkularını belirleyebilir, sunumlarını uygulayabilir, endüstri liderleriyle ağ kurabilir, bir kariyere hızlı başlayabilir ve hatta mezun olmadan önce bir iş kurabilir. Öğrencilerimizi yeni şeyler denemek, kendilerinden farklı insanlarla iletişim kurmak, işbirliği yapmak ve risk almak için konfor alanlarından çıkmaya zorluyoruz.

Konumlar

  • Orlando

    12744 Pegasus Dr., 32816, Orlando

sorular