Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

Tanıtım

İki dünyanın da en iyisi

Central Lancashire Üniversitesi, Kıbrıs (UCLan Cyprus), Larnaka'da bulunmaktadır ve şu anda dokuzuncu faaliyet yılındadır. UCLan Cyprus, Central Lancashire Üniversitesi'nin ilk Şube Kampüsü ve aynı zamanda Kıbrıs'ta tam lisanslı bir Üniversitedir. Eşsiz ve yenilikçi bir model
Sırasıyla Birleşik Krallık Kalite Güvence Ajansı ve Kıbrıs Yüksek Öğrenimde Kalite Güvence ve Akreditasyon Kurumu (CYQAA) tarafından akredite edilmiş bir Kıbrıslı ve İngiliz Üniversite Eğitim Deneyimi.

Güçlü akademik temeller üzerine inşa edilen, ana üniversitemiz olan Central Lancashire Üniversitesi (UCLan Birleşik Krallık), 190 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve Dünya Üniversite Sıralamaları Merkezi (CWUR) 2020 tarafından dünya çapındaki tüm Üniversitelerin ilk %6,5'i arasında sayılmaktadır. /21.

UCLan Kıbrıs, UCLan UK akademik çatısı altında faaliyet göstermektedir ve Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden çıkışının (BREXIT) en son siyasi değişikliklerinin yanı sıra, araştırma, akademik standartlar açısından Birleşik Krallık ve Avrupa arasında köprü kuran benzersiz bir Üniversite olarak kabul edilmektedir. , öğrenci deneyimi ve öğrenci değişimi.

UCLan Cyprus'taki çalışmaların tamamlanması, iki Üniversiteden, UCLan UK ve UCLan Cyprus'tan sadece Kıbrıs ve Birleşik Krallık'ta değil, aynı zamanda Avrupa ve ötesinde de tanınan bir Çift Diploma (iki sertifika) ile sonuçlanacaktır.

Vizyonumuz

UCLan Cyprus'un stratejik vizyonu, üç kıtanın (Avrupa, Asya ve Afrika) kavşağında küresel erişime sahip, Lisans ve Lisansüstü Yüksek Öğrenim sağlayan lider, modern bir üniversite inşa etmektir. UCLan Kıbrıs, en iyi öğrenci Üniversite deneyimine olan bağlılığı, olağanüstü araştırma, yenilikçi öğrenme ve Kıbrıs, Doğu Akdeniz, Orta Doğu ve daha uzaklardaki endüstri ve topluluklarla değerli etkileşimi ile tanınan bir Üniversite olacaktır.

Görevimiz

  • Potansiyelinizi geliştirmenizi sağlayarak mükemmellik erişimini teşvik edin
  • Fırsat eşitliği, şeffaflık ve hoşgörüye değer verme ve uygulama
  • Yaptığımız her işte mükemmellik için gayret: yerel, bölgesel ve uluslararası
  • İşletmeler, topluluk ve diğer eğitimcilerle ortaklaşa çalışın

Konumlar

  • Larnaca

    12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus, 7080, Larnaca

sorular