Keystone logo
University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

Tanıtım

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science , 21. yüzyılda yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. Ülkenin en eski ortak eğitim programı, dünyaca ünlü fakülte, son teknoloji araştırma tesisleri ve zorlu, çok yönlü bir müfredat ile CEAS'ın lisans programı, öğrencilere mühendislik ve teknoloji alanında başarılı olmak için bilgi ve beceri kazandırır.

Gerçek Dünya Öğrenimi

Kolejimiz ortak eğitimin doğum yeridir. Kampüs çevresinde, işbirlikli eğitime kooperatif olarak bahsettiğimizi duyacaksınız. Co-op, 100 yılı aşkın bir süredir müfredatına entegre edilmiştir. Devlet üniversiteleri arasında 1 numara olan öğrenciler, tam bir yıllık endüstri deneyimi ile mezun olurlar.

Yatırım getirisi

UC CEAS derecesi istisnai bir değerdir.

Mühendislik, ROI için Ohio'da 1. Sırada

Kooperatif öğrencilerin% 75'i kooperatif yerleştirme şirketlerinden bir iş teklifi alır.

Hızlı gerçekler

US News ve World Report, kooperatif programımızı devlet üniversiteleri arasında 1 numara ve ülkede 3 numara olarak sıraladı.

Öğrenciler bir endüstri veya bir araştırma kooperatifi seçebilirler

Yerel, ulusal ve uluslararası kooperatif pozisyonları mevcuttur

18: 1 Öğrenci / fakülte oranı

23 Ortalama sınıf mevcudu

Urban Core'da

UC'nin Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi nerede? Ohio, Cincinnati'nin kalbinde! Kişi başına New York veya Los Angeles'tan daha fazla Fortune 500'e ev sahipliği yapan, kooperatif yerleştirme ve ortaklıklar için güçlü fırsatlar mevcuttur.

Görev beyanı

Lisans öğrencilerinden doktora seviyelerine kadar mühendislik, bilgi işlem ve uygulamalı bilimlerde birinci sınıf bir eğitim deneyimi sağlamak.

Bilginin sınırlarını genişletmek ve bu bilgiyi bilimsel topluluğa, endüstriye, hükümete ve genel halka yaymak.

Mükemmelliği, erişimi ve çeşitliliği genişletmek için endüstri, daha geniş eğitim topluluğu ve yerel, eyalet ve federal hükümetlerle ortaklıkları teşvik etmek.

Vizyon

Eğitim, deneyimsel öğrenme ve bilgi oluşturma ve yeni bir inovasyon ve etki çağına yayılma yoluyla önde gelen kentsel mühendislik, bilgi işlem ve uygulamalı bilimler kolejleri.

Konumlar

  • Cincinnati

    2901 Woodside Drive, 45221, Cincinnati

    programlar

    sorular