Keystone logo
University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business Bilgi Sistemleri Bilim Ustası
University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

Bilgi Sistemleri Bilim Ustası

Cincinnati, Amerika Birleşik Devletleri

15 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 11.159 / per semester

Kampüste

Tanıtım

Lindner İşletme Fakültesi'ndeki Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans programı, temel işletme bilgisini Bilgi Sistemleri odaklı teknik kurslar ve gerçek dünya deneyimi ile birleştirir. Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans programımız, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), İş Zekası, Veritabanı Tasarımı ve Modelleme ve Proje Yönetimi alanlarındaki güçlü yönleriyle ünlüdür.MS IS öğrencilerimiz, programımızın birçok önde gelen şirketle devam eden ortaklıklarından yararlanır. Sınıfta öğrenimin gerçek dünyadaki uygulamasına sürekli odaklanmamızın bir parçası olarak kurumsal ortaklar, Bilişim Sistemleri öğrencilerimize seminerler sunmak, onları işe almak ve onlarla röportaj yapmak için her hafta Cincinnati Üniversitesi kampüsünü ziyaret ediyor. Çoğu yıl, MS IS öğrencilerimizin yüzde 100'ü mezun olduktan sonra işe alınır ve birçoğu Google, Microsoft, Accenture, Yahoo! ve Procter & Gamble gibi dünyanın en saygın şirketlerinde çalışır.

Programın özeti

  • Lindner'ın MS IS programı, farklı eğitim geçmişlerine ve iş deneyimlerine sahip öğrencileri barındıran esnek, yenilikçi bir müfredat sunar.
  • Tam zamanlı program, gerekli endüstri stajı deneyiminin süresine bağlı olarak genellikle 18-24 ayda tamamlanır. Esnek sınıf seçenekleri, çalışan ve yarı zamanlı öğrencileri barındırır.
  • Standart test puanlarına ve dil yeterliliğine bağlı olarak 2.000-10.000 ABD Doları arasında değişen burslarla ülkedeki en uygun fiyatlı programlardan biri.
  • Kampüste işveren seminerleri ve işe alma: Okul yılı boyunca neredeyse her hafta, analitik ve teknik yetenek arayan büyük işverenler seminerler verecek, MS Bilgi Sistemleri öğrencilerini işe alacak veya mülakat yapacak.
  • MS IS fakültemiz, öncü araştırmalar yürütür ve hem endüstri hem de akademi alanında geniş deneyime sahiptir. Fakülte, öğrencileri rekabette iki adım öne geçirecek şekilde tasarlanmış, pratik ve öncü kurslar sunmak için uzmanlıklarından yararlanır.
  • MS IS öğrencileri, Veri Analitiği veya Sağlık Hizmetleri gibi özel lisansüstü sertifikaları almaya karar verebilir. Öğrenciler ayrıca bir MS IS derecesine ek olarak bir MBA de yapabilirler.
  • Öğrencilerin en son teknolojiye ve en iyi iş fırsatlarına erişebilmelerini sağlamak için program, yerel iş dünyası ile yakın bağlar ve büyük Bilgi Sistemleri satıcıları ve çözüm sağlayıcıları ile teknoloji ortaklıkları geliştirir.

Program uzunluğu

Cincinnati Üniversitesi Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans programı, tam zamanlı bir öğrenci veya yarı zamanlı bir öğrenci olarak tamamlanabilir. Tam zamanlı program 15 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir ve çoğu, gerekli bir endüstri stajı deneyimini içeren 18-24 ayda tamamlanır. Bu program STEM olarak belirlenmiştir.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular