Keystone logo
University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences

University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences

University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences

Tanıtım

KÖLN, EKONOMİK ÜNİVERSİTESİ - VE FAKÜLTE SOZIALLWISSENSCHAFTLICHE

Ekonomik ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Köln Üniversitesi Almanya'nın en eski ve en büyük üniversitelerinden biridir. Köln'ün kalbinde bulunan ve akademik ve sosyal çeşitli aktiviteler ile öğrencilere sağlar. Ekonomi ve Sosyal Bilimler Fakültesi altı üniversite fakültelerden biridir.

Köln Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi bir çalışma için daha fazla profesyonel ve kişisel planları için mükemmel bir temel oluşturmaktadır. fazla 9.500 öğrenci ve öğretim ve akademik personel sayısı ile büyük bir Fakülte Avrupa'daki ekonomi ve sosyal bilimler için bilimsel olarak en prestijli fakültelerinden biridir. "Toplum için Yenilikçilik": araştırma ve öğretim, teori ve pratik, ekonomi ve sosyal bilimler kombinasyonu bizim misyonumuzu kurdu. Eğitiminiz içinde geleceğin ilgili ekonomik ve sosyal bilim konularında modern analitik yöntemler ve modeller, yeni çözümler yardımıyla çalışacak.

Tüm kurslarımız birçok özgürlükleri ve ilginç Fächerkombinations-, uzmanlaşma ve çeşitlendirme fırsatları izin - çünkü en azından disiplinlerarası niteliği ve öğretim boyutu. Böylece profesyonel ve kişisel profilinin yanında keskinleştirmek. Köln çalışmanın bir yer olarak değil, sadece çekici bir şehirdir. Almanya'nın en önemli iş yerleri çevreleyen biriyle birlikte, aynı zamanda çeşitli kültürel sahne için çok karnaval ötesinde bilinen ve.

Konumlar

  • Cologne

    Management, Economics and Social Sciences Faculty of Cologne University Universitaetsstrasse 24, 50931, Cologne

sorular