Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Colorado Boulder

University of Colorado Boulder

University of Colorado Boulder

Tanıtım

Amerikan Üniversiteleri Birliği'ndeki (AAU) yalnızca 36 ABD kamu araştırma kurumundan biri University of Colorado Boulder , yeni bilginin olumlu etkilerini fark etmekle ilgilidir.

Çeşitli akademik alanlarda düzinelerce heyecan verici program sunmaktan, dünyanın en dinamik araştırma ve inovasyon merkezlerinden biri olarak hizmet vermeye, Colorado ve dünyadaki topluluklarla yüzlerce halka açık sosyal yardım çabasıyla yakın çalışmaya kadar, yardım etmekten gurur duyuyoruz. öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve ortaklar yeni fikirleri hayatları değiştiren üretken sonuçlara dönüştürür.

Üniversitemiz son yıllarda çok sayıda stratejik girişim başlattı ve bunların temelinde kamu yararını ilerletme temel misyonumuz yer alıyor. Bu önemli çalışma sayesinde, Colorado'nun önde gelen ulusal kamu araştırma üniversitesi olarak rolümüzü ve sorumluluğumuzu benimseyerek, üniversitemizin öğrencilere, öğretim üyelerine, personeline, mezunlarına, destekçilerine, topluluklarına, meslektaşlarına ve hizmet ettiğimiz demokrasiye olan uzun vadeli değerini destekliyoruz.

Akademik Geleceklerin Üçüncü Yılına girerken, aşağıda yer alan temel temaları ve projeleri çalışmalarımıza rehberlik edecektir. Stratejik vizyonumuz ve zorunluluklarımızla uyumlu olarak, yarının liderlerini şekillendirirken insanlara odaklanırlar; İnovasyon için en iyi üniversite olma yolculuğumuza devam ederken ve insanlığı etkileyen, kamu yararına olan bağlılığımızı güçlendiren ve yerine getiren tüm çalışmalarımızın olumlu sonuçları üzerine programlarda.

CU Boulder'ın vizyonu, ulusal bir kamu araştırma üniversitesi olarak yasal misyonuna dayanmaktadır. Colorado tüzüğünde, üniversite “seçici kabul standartlarına sahip kapsamlı yüksek lisans araştırma üniversitesi olarak tanımlanmaktadır. . . şu anda Colorado Üniversitesi olarak belirlenmiş olan kapsamlı bir lisans, yüksek lisans ve doktora derecesi programları dizisi sunmak.

CU Boulder, bir araştırma üniversitesi olarak rolüyle ilgili olağanüstü fırsatları kabul eder ve lisans eğitimine getirdiği benzersiz güç ve karakter araştırma başarılarına değer verir. Yeni nesil vatandaşları ve liderleri eğitme ve araştırma yoluyla keşif ruhunu teşvik etme sorumluluğunun son derece farkındadır. Gerçekten, CU Boulder, hem lisans hem de lisans öğrencilerinin, amiral gemisi bir üniversiteyi karakterize eden kapsamlı programlar ve araştırma mükemmelliğinden yararlandığına inanmaktadır. Bu nedenle, CU Boulder'ın yasal misyonu bugün geçerlidir ve yarın geçerli olmaya devam edecektir.

Konumlar

  • Boulder

    Boulder, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular