Keystone logo
University Of Crete

University Of Crete

University Of Crete

Tanıtım

1973'te kurulan University Of Crete , araştırma ve öğretimde mükemmelliğe kendini adamış genç bir kamu eğitim kurumudur. Üniversitenin merkezi, Felsefe, Eğitim, Sosyal, Ekonomik ve Siyasal Bilimler Okullarının bulunduğu Rethymnon'daki Gallos Kampüsüdür. Kandiye'deki Voutes Kampüsü, Bilim ve Teknoloji Okulu ve Tıp Fakültesi'nin yanı sıra Üniversite Genel Hastanesi de dahil olmak üzere bir dizi bağlantılı araştırma odaklı altyapı ve tesise ev sahipliği yapmaktadır.

University Of Crete misyonu, bilimsel bilgi üretmek ve iletmek, uygulaması için yeni bilim adamları ve akademisyenler hazırlamak ve insan kültürünün gelişmesine katkıda bulunmaktır. Bu hedeflere, araştırma ve eğitim arasında yakın bağlar kurarak, bilimsel diyaloğu teşvik ederek ve personel ve öğrencilerin yetenek ve yeteneklerinden yararlanarak ulaşılır.

University Of Crete , çağdaş gelişmelerin en ileri noktasında olmak için sürekli çaba göstererek, öğrencileri ve araştırmacıları için eğitim ve araştırmayı çekici ve teşvik edici bir deneyim haline getirmeyi amaçlamaktadır. Üniversite, Yunan devlet üniversitelerinin 21. yüzyılın uluslararası akademik yaşamına eşit olarak katılma potansiyelini göstermede, uluslararası en iyi uygulamaları benimseyerek, dışa dönük çalışma modlarıyla ve mükemmelliği ve yeniliği teşvik ederek lider bir rol oynamayı amaçlamaktadır.

Konumlar

  • Heraklion

    Heraklion, Yunanistan

    sorular