Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

Tanıtım

University of Dayton School of Education and Health Sciences olarak biz, öğrencilere dünyayı değiştirmek ve eğitim ile sağlık ve spor bilimleri alanlarında başarılı olmak için gereken bilgi ve becerileri sağlamaya odaklanıyoruz. Öğrenciler, son teknoloji ürünü benzersiz tesislerden deneyimsel öğrenmeye kadar pratik deneyim kazanmak ve bir eğitimci veya sağlık bilimleri uzmanı olarak anlamlı bir kariyere hazırlanmak için sayısız fırsata sahiptir.

UD'de Eğitim ve Sağlık Bilimlerini seçmek için en önemli 3 neden

1. Değer Temelli Bir Yaklaşım - Önemli Olan Eğitim

UD Eğitim ve Sağlık Bilimleri Okulu'nda alınan eğitimin kökleri Katolik, Marianist değerlerimize sıkı sıkıya bağlıdır. Bu tam bir profesyonel olacağınız anlamına gelir. Hayata bakabileceğiniz çok yönlü bir bakış açısı kazanacaksınız. Dürüstlüğü yenilikçilikle nasıl birleştireceğinizi öğrenerek, yeteneklerinizi daha büyük iyilik için kullanabileceğiniz ödüllendirici bir kariyere yol açacaksınız. Ve güçlü bir ahlaki sorumluluk duygusuna ve bunu şekillendirme yeteneğinize dair derin bir anlayışa sahip bir dünya vatandaşı olacaksınız.

2. Özelleştirilmiş Bir Eğitim - Siz Benzersizsiniz. Eğitiminiz de Öyle Olmalı.

Çift anadal ya da yandal mı yapmak istiyorsunuz? Yurt dışında okumak mı yoksa becerilerinizi topluluğunuza yardım etmek için mi kullanmak istiyorsunuz? Stajlar ve öğrenci öğretimi yoluyla gerçek dünya eğitimi almak için mi? UD'de eğitim planınızı kişisel ve profesyonel başarıya hazırlamak için özelleştirebilirsiniz. Danışmanınız ve Dekanlık ve Öğrenci Hizmetleri Ofisi planınızı geliştirmenize ve tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

3. İşbirliğine Dayalı Bir Ortam - Topluluğa Odaklanma

UD'de mükemmellik için çabalamaya teşvik edileceksiniz, ancak başkalarının pahasına değil. Diğer öğrencilerle rekabet etmek yerine işbirlikçi ve sıcak bir öğrenci topluluğunun parçası olacaksınız. Burada soru sorabileceğiniz, ilgi alanlarınızı keşfedebileceğiniz ve başarılı bir geleceğe hazırlanabileceğiniz destekleyici bir ortam bulacaksınız. Üstüne üstlük, dersleriniz öğretim asistanları veya yüksek lisans öğrencileri tarafından değil, başarılı ve kararlı öğretim üyeleri tarafından verilecektir.

Konumlar

  • Dayton

    Fitz Hall, Room 618 300 College Park, Dayton, OH, 45469 - 2969, Dayton

sorular