Keystone logo
University of Evansville

University of Evansville

University of Evansville

Tanıtım

University of Evansville Hakkında

1854 yılında kurulan University of Evansville zengin bir akademik mükemmellik geleneği ve canlı bir kampüs topluluğuyla dünya çapında tanınmaktadır. Dünyada Ashoka Fark Yaratan kampüsü olarak belirlenecek 50'den az üniversiteden biri olan UE'deki öğrenciler, olumlu değişim yaratmak ve kendi topluluklarını dönüştürmek için ilham alıyor ve teşvik ediliyor. UE, 75'ten fazla eğitim alanı ve etkileyici yurtdışı eğitim deneyimleri sunarak öğrencilerin başarılı ve tatmin edici bir gelecek için beceri, bilgi ve özgüven geliştirmelerine olanak tanır.

BestCollegeReviews.org tarafından 1 numaralı yurtdışında eğitim programı olarak derecelendirilen UE, İngiltere, Grantham'da bulunan Harlaxton College'da sömestr boyunca yurtdışında eğitim deneyimi sunmaktadır. Öğrenciler, Victoria dönemi malikanesindeki bu kırsal alanda sürükleyici deneyimler ve kültürler arası öğrenimden yararlanarak UE derecelerini almaya devam edebilirler.

Misyon ve Temel Değerler

Görev beyanı

Her öğrencinin eleştirel düşünmesini, cesurca davranmasını, sorumlu bir şekilde hizmet etmesini ve değişen bir dünyada anlamlı bir şekilde yaşamasını sağlamak için yetki vermek.

Temel değerler

Bütünlük
Bir güven kültürü oluşturmak için akademik ve kişisel bütünlüğü teşvik ediyoruz. Akademik dürüstlük, şeref kurallarımıza uymaya söz veren tüm öğrencilerle başlar ve davranış kurallarımıza bağlı olarak fakülte, personel ve yönetime kadar uzanır. Profesyonellik, şeffaflık ve tüm etkileşimlere saygı beklentisiyle sonuçlanır. Kişisel bütünlük, bilgili, etik karar vermeyi ve başkalarının fikirlerine, haklarına, sınırlarına ve inançlarına saygı göstermeyi içerir. Topluluğumuzun her üyesi sorumludur ve dünyanın sorumlu bir vatandaşı olarak davranmaya hazırdır.

yenilik
Yurtiçi ve yurtdışında disiplinlerarası takım çalışmasının, yaratıcı problem çözmenin, küresel dalmanın ve öğrenme deneyimlerinin değerini biliyoruz. Başarısızlıktan öğrenmenin değerini biliyoruz. Öğrencilerimizin eleştirel düşünmesini ve cesurca hareket etmesini sağlayan deneyimler oluşturma özgürlüğüne, esnekliğine ve motivasyonuna sahibiz. Topluluğumuzun her üyesi, modern sorunlara yeni çözümler keşfetmeye ve ilerlemenin katalizörü olmaya zorlanıyor.

Fikri Merak
Yaşam boyu öğrenenleri geliştirmek için çalışıyoruz. Öğrencileri, mevcut çıkarları netleştiren ve gizli olanları uyandıran çeşitli fikirleri tanıtıyoruz. Öğrencileri, güçlü fakülte katılımı ile desteklerken zihinlerini uzatma konusunda zorluyoruz. Araştırma, deneyimsel öğrenme ve toplumun dışa vuruşu entelektüel merakı arttırırken, yeni fikirlere ve teknolojilere maruz kalmak, öğrencilerimizin dünyaya bakış açısını ve mümkün olanı genişletir.

Kapsayıcı Topluluk
Açıklığa ve işbirliğine değer veriyoruz ve katılımın kişisel gelişime yol açtığını biliyoruz. Farklı kültür ve bakış açılarını aktif olarak destekleme taahhüdümüz, giderek artan bir küresel toplumda ortaya çıkması için gereken özellikleri yansıtmaktadır. Üniversite, herkesi memnuniyetle karşılayarak gösterilmesini sağlar.

Tüm Kişi İçin Eğitim
Nişan ve keşif yoluyla entelektüel, ahlaki, sosyal, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı geliştiririz. Liberal sanatlara, bilimlere ve mesleki programlara entelektüel ve kişisel gelişim için yol olarak değer veriyoruz ve bilginin disiplin çizgileri arasında bütünleşmesini teşvik ediyoruz. Kişisel gelişim için elzem olan organizasyonlara, programlara ve topluma dahil olmayı teşvik ediyoruz. Bireyleri dünyalarını incelemeye, değerlerini ifade etmeye ve sağlıklı bir anlam ve amaç yaşamı yaşamak için gereken karakteri geliştirmeye donatıyoruz.

Vizyon Bildirisi

Ortabatının önde gelen özel bir üniversitesi University of Evansville öğrencilerin kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirmek, eleştirel ve yaratıcı düşünürler geliştirmek ve karmaşıklık ve değişim dünyasında başarılı olmak için donanımlı etik, küresel vatandaşlar üretmek için ulusal olarak tanınmaktadır. Bunu, çeşitli, destekleyici ve sürdürülebilir bir ortamda başarılı olan yetenekli ve motive olmuş öğrencileri çekerek ve ellerinde tutarak gerçekleştiririz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Evansville

    1800 Lincoln Avenue, 47722, Evansville

    sorular