Keystone logo
University of Flores

University of Flores

University of Flores

Tanıtım

UFLO, 1995 yılında, mevcut disiplinlerini sosyal ve çevresel ihtiyaçlarla bütünleştiren vatandaşlar, profesyoneller, teknisyenler ve araştırmacılar yetiştirmek amacıyla kuruldu. Eylemlerini yerel ve bölgesel ihtiyaçlardan başlayarak küresel bir bakış açısıyla yönetir.

Son onay: 15 Eylül 2015'te University of Flores Rektörü Mg. Nestor Blanco, 24.521 sayılı kanunla belirlenen şartlarda nihai onay kararını aldı. Böylece, o zamanki Millet Başkanı Dra. Cristina Fernández de Kirchner, 1889 Sayılı Ulusal Yürütme Kararı'nı, eğitimle ilgili farklı duyuru ve projelerin sunumu çerçevesinde Arjantinli Kadınların İki Yüzüncü Yıl Salonu'nda düzenlenen bir kanunla Rektöre teslim etti.

Bugün, Üniversite eğitim, yenilik ve transfer faaliyetlerinin gerçekleştirildiği iki konuma sahiptir. Buenos Aires genel merkezi dört binaya dağılmıştır: Flores'in Buenos Aires semtinde üçü ve Buenos Aires eyaleti Bella Vista kasabasında bir ek bina. Comahue bölge merkezi Río Negro eyaleti, Cipolletti şehrinde bulunmaktadır.

Konumlar

  • Caballito

    Rivadavia,5741, C1406, Caballito

    sorular