Keystone logo
University of Gibraltar

University of Gibraltar

University of Gibraltar

Tanıtım

Görevimiz

Üniversitenin temel misyonu, mevcut toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek ve aynı zamanda eğitim, öğretim ve araştırma arayışıyla kişisel ve mesleki geleceklerini şekillendirmektir.

Yüksek kaliteli öğretme ve öğrenme, dünya lideri araştırma, akademik özgürlük, Cebelitarık ve bölgenin sürdürülebilir kalkınması konusunda kararlıdır. İşletme, hükümet, hayır kurumları, sağlık ve eğitim kurumları ile ortaklıklar Üniversite misyonunun merkezinde yer almaktadır.

128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

“Biz yeni bir üniversite türüyüz. İddialı ve uyarlanabilir, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve bizimle çalışanlar için fırsat yaratan bir kurum inşa ediyoruz ”, Profesör Catherine Bachleda, Şansölye Başkan Vekili University of Gibraltar

 • Küçük sınıflar: Büyüklüğümüzle gurur duyuyoruz. Küçük bir üniversite olmak, öğrencilerimize rakipsiz bir öğrenme deneyimi sunmamızı sağlar. Daha küçük sınıflarımız, öğretme konusunda daha kişisel bir yaklaşım sağlar ve size bir konuyu gerçekten keşfetmeniz için alan sağlar. Başka bir öğrenciden daha fazlası olacaksın, UniGib topluluğunun değerli bir parçası olacaksın.
 • Ders dışı etkinlikler: Öğrenci olmak ders çalışmakla ilgili olmakla birlikte, aynı zamanda eğlenmek, arkadaşlıklar kurmak ve yeni deneyimlere katılmakla da ilgilidir. İster maceraya, tarihe, spora, doğaya, canlı müziğe, gece hayatına ya da sadece plajda bir güne keyifle bakın, Cebelitarık'ta her şey var. Çok kültürlü, misafirperver topluluğu, onu yaşamak ve keşfetmek için eşsiz bir yer haline getirir.
 • En son teknolojiler: Europa Point Kampüsümüz Cebelitarık'ın en güney noktasında yer almaktadır ve öğrenme deneyiminizi zenginleştirmek ve zenginleştirmek için tasarlanmış en son teknolojilere sahiptir. Viktorya dönemine ait bir cephane içinde yer alan kampüs, öğrenmenizi desteklemek için özel alanlar oluşturmak için modern mimariyle benzersiz tarihi özellikleri ve en son teknolojileri birleştirir.
 • Cebelitarık sizin kampüsünüzdür: Cebelitarık'ın canlı ekonomisi ve kültürel, tarihi ve biyocoğrafik bir kavşaktaki eşsiz konumu, bağlantıları kurmak, anlamlı endüstri deneyimi kazanmak ve çalışmanıza benzersiz bir referans noktası eklemek için mükemmel bir yer haline getirir. Zengin tarihi, dinamik bir 'yapabilecekler' topluluğu ile birleştiğinde, öğrenmek ve yaşamak için sıcak, güvenli ve açık bir ortam sunar.
 • Uluslararası etki: Ağımız ve etkimiz Cebelitarık'ın çok ötesine uzanıyor. Bir öğrenci olarak, çalışmanızı olumlu yönde etkileyecek uluslararası bir uzmanlar, dernekler ve kurumlar topluluğuna erişebilirsiniz. Güçlü akademik bağlantılardan yararlanmanın yanı sıra, Cebelitarık'ın uluslararası iş dünyasının canlı ekosistemine de girebilirsiniz. Dünyanın en büyük işletmelerinden bazıları Cebelitarık’tan faaliyet gösteriyor, bu yüzden asla dışarı çıkma ve ağ kurma fırsatlarından mahrum kalamayacaksınız.
 • İşyerinde hazır: İstihdam edilebilirlik ve mesleki gelişim yaptığımız işin özüdür. İşyerine hazır mezunları geliştirmek istiyoruz, bu nedenle endüstri ile yerel ve uluslararası düzeyde ilişkiler kurduk. Eğitmenlerimizin ve eğitmenlerimizin çoğunluğu endüstri profesyonellerini uyguluyor, endüstri standartlarındaki 'canlı' deneyimleri yaklaşımlarına dönüşüyor ve öğrencilerimize fayda sağlıyor. İşe yerleştirme kursları lisans kurslarımız boyunca devam eder, yani mezun olduğunuzda iş bulmak için gerekli olan beceri ve deneyimi elde edersiniz.
 • Önemli olan araştırma : Araştırmamız geniş Cebelitarık ve / veya Akdeniz ile ilgili temaları kapsamaktadır. İki uzman enstitümüz, Cebelitarık ve Akdeniz Araştırmaları Enstitüsü ve Yaşam ve Yer Bilimleri Enstitüsü, araştırma topluluğumuz için hayati öneme sahip dallardır; ve Cebelitarık Botanik Bahçeleri.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Kampüs Özellikleri

Son teknoloji tesisler: Europa Point Kampüsümüz, Cebelitarık'ın en güney noktasında yer alır ve öğrenim deneyiminizi geliştirmek ve zenginleştirmek için tasarlanmış öncü tesislere sahiptir. Viktorya dönemine ait bir cephanelik içinde yer alan kampüs, öğreniminizi desteklemek için ısmarlama alanlar yaratmak için benzersiz tarihi özellikleri modern mimari ve en son teknolojilerle harmanlamaktadır.

  Konumlar

  • Gibraltar

   University of Gibraltar Europa Point Campus Gibraltar GX11 1AA, GX11 1AA, Gibraltar

  • Gibraltar

   Europa Point Campus, GX11 1AA, Gibraltar

  sorular