Keystone logo
University of Groningen Pazarlama ve Bilgi Sistemlerinde Çift Diploma Yüksek Lisans
University of Groningen

Pazarlama ve Bilgi Sistemlerinde Çift Diploma Yüksek Lisans

Groningen, Hollanda

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2.314 / per year *

Kampüste

* AB/AEA öğrencileri: 2209 € | AB/AEA üyesi olmayan öğrenciler: 16201 €

Tanıtım

Büyük veri kümelerini değerli pazarlama programlarına dönüştürmek size ilginç geliyor mu? O zaman bu çift diploma programı tam size göre!

Münster Üniversitesi'ndeki İşletme ve Ekonomi Okulu ile University of Groningen 'deki Ekonomi ve İşletme Fakültesi, Pazarlama ve Bilgi Sistemleri alanında yüksek kaliteli, iki yıllık bir çift diploma Yüksek Lisans programı oluşturmak için güçlerini birleştirdi.

Groningen'de, firmanın pazarlama performansını izlemek ve yeni müşteri içgörüleri oluşturmak için (ikincil, büyük) verileri analiz etmelerine ve modellemelerine olanak tanıyan yöntemler hakkında kapsamlı bir eğitim alacaksınız. Pazarlama Analitiği ve Veri Bilimi (MADS) profili (önceden Pazarlama Zekası olarak biliniyordu) tarafından oluşturulan bilgi ve öngörüler, araştırmaya dayalı stratejik ve taktiksel pazarlama kararları vermek için bir temel olarak kullanılır.

Münster'de program bilgi sistemlerine odaklanmaktadır. Pazarlama programlarının hem müşteriler hem de firmalar için değer yaratmak üzere nasıl tasarlanabileceğini öğreneceksiniz. Groningen'de bir yüksek lisans tezi (20 AKTS) ve Münster'de bir araştırma makalesi (10 AKTS) yazacaksınız.

Neden bu programı Groningen'de okuyorsunuz?

  • Groningen'de ve yurtdışındaki en iyi üniversitelerden biri olan Munster Üniversitesi'nde sadece iki yılda eğitim alarak iki Master derecesi kazanabilirsiniz.
  • Pazarlama departmanımız Avrupa'nın en iyi 5 Pazarlama departmanı arasındadır. Tüm programlarımız araştırmaya dayalıdır ve araştırmalarıyla ilgili ders birimlerini, örneğin konuk dersleri, gerçek yaşam vakaları ve simülasyon oyunları ile öğreten yüksek kaliteli öğretim görevlilerinin derslerini birleştirir.
  • Program, AACSB ve EQUIS tarafından uluslararası olarak akredite edilmiştir ve dünya çapında üniversitelerin sadece %1'inin ulaşabildiği yüksek kaliteli bir eğitim sağlamaktadır.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

akreditasyonlar

Okul Hakkında

Chat with students

sorular