Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

Tanıtım

Üniversite Hakkında

“Bireylerin, topluluklarımızın ve çevremizdeki dünyaların yaşamlarını iyileştirme fırsatımız ve sorumluluğumuz var. Bu önemli. Bu heyecan verici. Guelph Üniversitesi hakkında en iyi olanı alalım ve dünyayı paylaşalım. ”

Başkan Franco Vaccarino.

Guelph Üniversitesi, Kanada'da başka hiçbir üniversite gibi değildir. Araştırma ağırlıklı ve öğrenci merkezli kampüslerimiz şehir merkezlerini ve kırsal toplulukları kapsamaktadır. Sanat ve bilimlerde mükemmellik ve olağanüstü düşünürler ve nişanlı vatandaşlar geliştirme konusundaki kararlılığımızla tanınırız.

U of G, 120'den fazla ülkeden 1.400 uluslararası öğrenci dahil olmak üzere Guelph, Toronto ve Ridgetown'daki kampüslerimizde 29.507 lisans ve lisansüstü öğrencisi bulunmaktadır.

Kurucu kolejlerimizin kurulmasından 150 yıl sonra ve Guelph Üniversitesi'nin kuruluşundan bu yana 50 yıldan fazla bir süredir, şu anda 160 ülkede yaşayan 173.000'den fazla mezun var.

Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz aktif araştırma yapmakta ve yaratıcılık ve disiplinler arasında yaratıcılık çalışmaktadır - fiziksel ve yaşam bilimleri, sanat ve beşeri bilimler, sosyal bilimler, işletme, ziraat ve veterinerlik bilimleri.

Güzel, güvenli kampüsleri ve misafirperver, destekleyici kültürü ile tanınan U of G, tarihi ve modern mimariyi en son teknolojiyle harmanlamaktadır.

Yaşam ve öğrenme ortamlarımız, daha karmaşık ve birbirine bağlı dünyamızın getirdiği zorlukların üstesinden gelmek için kritik olan yeni fikirlerin keşfedilmesini ve disiplinlerarası paylaşımını teşvik eder.

Öğretim görevlileri ve araştırmacılar, öğrencilere laboratuarlarda, sanat stüdyolarında, kütüphanelerde ve alanda çığır açan araştırma olanakları sunar.

Öğrenci katılımı, G'deki öğrenim ve araştırmanın temelini oluşturur. “Bütün öğrenciye” odaklanarak, Guelph Üniversitesi mezunlarına sürekli değişen dünyamızda bir fark yaratacak araç ve becerileri kazandırırız.

Guelph'da bilgiyi eyleme dönüştürüyoruz.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Guelph

    50 Stone Rd E, Guelph, ON N1G 2W1, Canada, , Guelph

    programlar

    sorular