Keystone logo
University of Holy Cross

University of Holy Cross

University of Holy Cross

Tanıtım

Mississippi Nehri'nin Batı Şeria'sında, New Orleans şehir merkezinden birkaç dakika uzaklıkta bulunan University of Holy Cross , Güney'in en eşsiz eğitim deneyimlerinden biridir.

Üniversite, 1916 yılında Kutsal Haç Marianites Bakanlığı olan Our Lady of Holy Cross Koleji olarak kuruldu ve Marianites'in Güney Louisiana'da açtıkları birçok okulda öğretmenleri eğitmek ve çalışmaya hazırlamak için kuruldu. Üniversitenin Marianite Sisters'ın inançlarıyla olan sarsılmaz bağlantısı ve sonunda başkalarına öğretecek olanları eğitmedeki kökleri, UHC deneyimini bu kadar özel kılan vakfın bir parçasıdır.

Öğrencilerimiz için bu, daha küçük sınıflar, inanç temelli bir atmosfer ve cömert, duyarlı bir profesyonel ekibinden daha kişisel ilgi anlamına gelir. Odak noktasının her zaman mükemmellik olduğu heyecan verici, girişimci bir ortamda işbirliği yapmak anlamına gelir. Eğitim deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaya kendini adamış şefkatli, şefkatli bir fakülte ve personelin desteği anlamına gelir.

Nihayetinde, University of Holy Cross hayata hazırlıklı olarak ayrıldığınız anlamına gelir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • New Orleans

    Woodland Drive,4123, 70131, New Orleans

    sorular