Keystone logo
University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs

Tanıtım

Ne yaptığımızı sanıyoruz?

Kısa cevap, yaşadığımız yerleri herkes için daha iyi hale getirmeye çalıştığımızdır. Bu, farklı insanlara farklı şeyler ifade edebilir ve bunun için kesinlikle birçok yol vardır. İşte bu yüzden bir UIC CUPPA var.

Niçin nerede yaşadığımız ve neden yaşadığımız yerlerde yaşadığımızın tarihine, teorisine ve uygulamasına bakarız. Bunu yeni araştırmamıza, yeni verilerimize ve yeni bilgilerimize ekleriz. Ondan sonra hayallerimizi hatırlıyoruz. Yaratıcı oluruz ve hayal gücümüzü kullanırız. Son olarak, sakinlerimizin olabildiğince adil şeyler yapmalarına, zor zamanlarda yaşadıklarında ve başarılı olmalarında başarılı olmalarına yardımcı olmak için çalışmalarımızı paylaşıyoruz.

Görevimize inanıyoruz. Adil, esnek ve yaşanabilir toplulukları teşvik ediyoruz.

128612_rsz_mimi-thian-lp1akiuv3yo-unsplash.jpg

Biz CUPPA'yız.

CUPPA'nın iki lisans programında 130 öğrenci bulunmaktadır. Beş lisansüstü programımızda 375 öğrenci bulunmaktadır. Bu, kolejdeki fakülte ve personelden kişisel ilgi anlamına gelir.

Otuz dört tam zamanlı öğretim üyesi lisans ve yüksek lisans derslerimizi öğretiyor. Özel fakülte üyeleri, özellikle Chicago Büyükşehir bölgesindeki belirli bir konudaki uzmanlıkları için işe alarak özel ders konuları için eklenirler.

Kendi binamız olan CUPPA Salonu, teknolojik olarak geliştirilmiş çağdaş sınıflarımıza ev sahipliği yapan Sanat ve Sergi Salonumuza bitişiktir. Binamız ayrıca 7/24 öğrenciler için toplantı salonlarını, bilgisayar laboratuvarlarını, salonları ve tartışma alanlarını desteklemektedir. Tamamlanma aşamasının sonlarında, CUPPA Salonu 7 milyon doların üzerinde bir tadilattan geçti.

Farklılıklarımızı Kutlayın

Theodore Levitt, "İnsanlar arasındaki farklılıklara odaklanmamalı, aynı zamanda ortaklık ve benzerliği aramalı" dedi.

UIC Kentsel Planlama ve Halkla İlişkiler Yüksekokulu, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenci, personel ve öğretim üyesi olmaktan gurur duymaktadır. Aslında, öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve fakültelerimize sunduğumuz en önemli deneyimlerden biri harika bir ortamda çalışma, öğrenme ve çalışma fırsatıdır.

Müslüman çoğunluğa sahip ülkelerden gelen göçmenlerin ve mültecilerin ABD'ye girişiyle ilgili son kısıtlamalar, CUPPA'nın kültürel çeşitliliği teşvik etme ve öğrencilerimizin, fakültelerimizin ve personelimizin bireysel bireysel katkılarına saygı göstermenin temel değerleriyle doğrudan çelişmektedir. Tüm CUPPA belgesiz öğrencilerimiz, yabancı öğrenciler, postdoc'larımız, misafir araştırmacılar, personel ve öğretim üyelerimiz için, lütfen varlığınızın ve başarınızın devamının Kolej için çok önemli olduğunu bilin. Yaşamlarımızı büyük ölçüde zenginleştiriyorsunuz ve sizi burada UIC'de bizimle birlikte olmaktan ayrıcalıklı ve onur duyuyoruz.

CUPPA, gerekçeli diyalogu ve medeni söylemi desteklemeyi taahhüt eder. Endişelerinizi paylaşmak, sorular sormak veya destek almak için güvenli alanların ve Kentsel Planlama ve Halkla İlişkiler Fakültesi'ndeki fakülte, personel ve yöneticilere tam erişiminiz olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız.

128605_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Tatlı Ev Chicago

Chicagoland Bölgesi'nin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz

Dünyanın küresel şehirlerinden birinin kalbinde, Chicago'daki Illinois Üniversitesi ve Kentsel Planlama ve Halkla İlişkiler Yüksekokulu bölgenin eğitim, teknolojik ve kültürel dokusunun hayati bir parçasıdır.

Gerçek insanlar Chicago'da yaşıyor, ders çalışıyor ve çalışıyor; İlimiz tarihi, esnekliği ve ülkenin merkezinde önde gelen bir konumuyla bilinir. Kenarlardan ayrılmıyoruz, etrafımızı saran vatandaşların kültürüne tamamen daldık.

CUPPA'da, tüm ABD metro bölgelerinin en yerel yönetimlerini içeren Chicago şehri ve çevresindeki bölge ile el ele çalışıyoruz. Entelektüel sermayeyi, fakültemiz, öğrencilerimiz ve mezunlarımız arasındaki çevremizi çevreleyen her şeyin yararına kullanabiliyoruz.

Konumlar

  • Chicago

    College of Urban Planning and Public Affairs 412 S. Peoria Street, CUPPA Hall, (MC 350), Chicago, Illinois 60607, , Chicago

sorular