Keystone logo
University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

Tanıtım

Illinois Urbana-Champaign Üniversitesi'ndeki Grainger Mühendislik Koleji, mühendislik alanında müthiş bir güçtür. Aranan öğretim üyelerimiz, üst düzey sıralamalar ve ödüllü mezunlarımız sadece dikkatleri üzerine çekmekle kalmadı, dünyayı da değiştirdiler. Grainger Engineering'den gelen buluşlar ve yeniliklerin, ödül kazananların ve patentlerin, çözümlerin ve start-up'ların listesi listelenemeyecek kadar uzun. Yüksek başarılı ve kararlı öğrencilerimiz, yüksek standartlarımız ve güçlü fırsatlarımızla birleştiğinde, yalnızca öğrencilerimiz için değil herkes için büyük ödüller sağlar. 38 derece ve uzmanlık sıralamasında ilk onda, 28'i ilk 5'te #5 genel lisans mühendislik programı #11 genel lisansüstü mühendislik programı Öğrencilerin %98'i en üst düzeyde istihdam veya sürekli eğitim sağlıyor 5 yıllık doktora. finansman garantisi.

Etkimiz

Grainger Mühendislik Koleji, bireylerin eğitim, araştırma, yenilik, girişimcilik ve toplumsal katılım yoluyla yaşam kalitelerini iyileştirmelerine olanak tanıyan, dünyanın en iyi mühendislik programlarından biridir. Mezunlarımız ve öğretim üyelerimiz dünyayı daha iyiye doğru dönüştürüyor.

Mühendislik eğitimi ve araştırmasında lider mükemmellik

Illinois Üniversitesi'ndeki Grainger Mühendislik Koleji, mühendislik ve bilgisayar eğitimi, araştırma ve halkın katılımı alanlarında liderdir. Çeşitli, birbirine sıkı sıkıya bağlı öğretim üyeleri, öğrenciler ve mezunlardan oluşan topluluğumuz, teknolojik gelişmelerin ve yeniliklerin geleceğini yönlendiriyor, durmaksızın bilginin peşinde koşuyor ve yeni nesil mühendisleri güçlendiriyor. Hep birlikte, dünyanın en büyük zorluklarını çözmek ve kalıcı bir mükemmellik mirası bırakmak için mümkün olanın sınırlarını zorluyoruz.

 • 50 eyalet ve 100'den fazla ülkeden 10.000'den fazla öğrenci
 • Çığır açan araştırmalara öncülük eden 400'den fazla uzman öğretim üyesi
 • İlk 10'da yer alan 38 derece programı ve uzmanlık
 • Toplam araştırma harcamalarında 221 milyon dolar
 • Dünya çapında 97.000'den fazla mezun
 • 75.450 $ ortalama BS derecesi başlangıç maaşı
 • 60'tan fazla laboratuvar, araştırma merkezi ve enstitü
 • 9'dan fazla multidisipliner araştırma merkezi

Konumlar

 • Urbana

  West Green Street, 1308, 61801, Urbana

 • Illinois

  Engineering Hall 1308 West Green Street Urbana, 61801, Illinois

sorular