Keystone logo
University of Jyväskylä Uluslararası İşletme ve Girişimcilikte Bilim Ustası
University of Jyväskylä

Uluslararası İşletme ve Girişimcilikte Bilim Ustası

Jyväskylän yliopisto, Finlandiya

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

EUR 10.000 / per year

Kampüste

Tanıtım

Kendi işinizi kurmak ister misiniz? Bir şirkette yönetici pozisyonuna sahip olmak ister misiniz? İş dünyasının fenomenlerini araştırmak ve akademide kariyer yapmak mı istiyorsunuz?

Bir IBE öğrencisi olarak, hem bireysel hem de kurumsal düzeyde iletişim becerileriniz ve iş anlayışınızla birlikte analitik ve eleştirel düşüncenizi geliştirme fırsatı elde edersiniz. Siz ve dünyanın her yerinden (20'den fazla ulustan) öğrenci arkadaşlarınız ile birlikte, karar alma mantığını ve kuruluşların faaliyetlerini teknolojik, stratejik, politik ve kurumsal açılardan keşfediyoruz.

Dünyadaki birkaç akredite işletme okulundan biri olarak (AMBA ve AACSB), öğrencilerimize değer getirmenin ve en üst düzeyde güncel eğitim uygulamalarını sağlamanın önemini anlıyoruz. Bağlamsal iş vakalarını, gerçek şirketlerle pratik işbirliklerini ve uluslararası iş yarışmalarını eğitim deneyiminin temel parçaları haline getiriyoruz.

Girişimci, yönetici, danışman, iş analisti veya işletme fakültesi akademisyeni olmak sizin kişisel seçiminizdir. IBE'de, titiz araştırmalara dayalı en son bilgi ve uygulamaları sunarak bu seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Bu tür bir destek, ekonominin çeşitli sektörlerinde güvenle gezinmenizi sağlar.

IBE ailesine hoş geldiniz - sizi sınıfta görmeyi dört gözle bekliyoruz!

kabul

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular