Keystone logo
University of Lethbridge

University of Lethbridge

University of Lethbridge

Tanıtım

Neden uLethbridge'de EğitimUniversity of Lethbridge yüksek lisans öğrencisi olarak, kendinizi yenilikleri, eleştirel düşünmeyi ve yaratıcılığı besleyen öğrenci odaklı bir ortamın merkezinde bulacaksınız.

L of L'de, öğrencilerimizin her birinin gelişmesine yardımcı olmaya kararlıyız. Bire bir mentorluktan bireyselleştirilmiş kariyer danışmanlığına maddi destek sağlayarak, yolun her adımında destek bulacaksınız.

L of L'deki bir öğrenci olarak, bir iş ortağı ve bir meslektaş olarak görülüyorsunuz. Eşsiz fikirlerinizi ortak çalışma ve paylaşma, soru sorma ve cevapları bulma fırsatınız olacak. Konuşmacı olarak, lisansüstü öğrencilerimizin çoğunluğu, ilk yazar olarak yüzde 50'den fazla yayın yaparak bulgularını sundular veya yayınladılar.

Lethbridge hakkındaYaklaşık 100.000 kişilik bir şehir olan Lethbridge, güney Alberta'da bulunur ve Rocky Dağları, Calgary ve ABD sınırına kısa bir mesafededir. Biz Kanada'nın en güneşli şehirlerinden biriyiz ve sıcak İskandinav rüzgarları Lethbridge'e Batı Kanada'daki en ılımlı kışları veriyor.

Neden University of Lethbridge ?

Ödüllü fakülte tarafından sunulan seçkin programlar için ekonomik harç oranları.

Dostu ve güvenli üniversite ve toplum.

İleri teknolojiye ve son teknolojiye sahip tesislere erişim.

Akademik, kişisel ve kariyer hedeflerinizi yerine getirmede başarılı olmanıza yardımcı olacak kapsamlı öğrenci hizmetleri.

Çalışmalarınız sırasında çalışabilir ve mezun olduktan sonra üç yıla kadar Kanada'da çalışmaya başvurabilirsiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Lethbridge

  4401 University Drive, T1K 3M4, Lethbridge

 • Lethbridge

  4401, University Drive West, T1K 3M4, Lethbridge

  • Calgary

   345-6th Ave SE, Calgary AB, 6032, Calgary

   sorular