Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Tanıtım

Giriş

University of Liverpool Online Programmes 'a hoş geldiniz.

Lisansüstü programlarımız, öğreniminizi ilerletmek ve kariyerinizde ilerlemek için uygun fiyatlı ve uygun bir yol sağlar. Prestijli bir Birleşik Krallık üniversitesinden ve mümkün olan en yüksek araştırma ve eğitim standartlarını korumaya kendini adamış, araştırma odaklı 24 Birleşik Krallık üniversitesinden oluşan bir grup olan Russell Group'un bir üyesinden son derece saygın bir nitelik alacaksınız.

Evde masada otururken dizüstü bilgisayarda çalışan konsantre olgun bir iş kadınının portresi

neden ile eğitim University of Liverpool Online Programmes

Tüm programlarımız çevrimiçi öğrenme için özel olarak tasarlanmıştır. Öğretim ve değerlendirmeler, çalışmalarınızı çevrimiçi olarak tamamlamak için gereken tüm kaynaklara ve desteğe erişmenizi sağlayan son teknoloji öğrenme platformumuz aracılığıyla esnek bir şekilde sunulur. Programınızı başarıyla tamamladığınızda, İngiltere'nin kuzeybatısındaki University of Liverpool'un güzel kampüsünde mezun olmaya davet edileceksiniz.

Hakkımızda

Liverpool Üniversitesi, 2000'den beri çevrimiçi programlar sunmaktadır. Avrupa'nın önde gelen tamamen çevrimiçi lisansüstü derece sağlayıcılarından biri olarak kabul ediliyoruz. Kariyer gelişimine ve küresel işbirliğine odaklanan programlarımız, mevcut taahhütlerinden ödün vermeden prestijli bir nitelik kazanmak isteyen, birkaç yıllık iş deneyimine sahip iddialı profesyoneller için tasarlanmıştır.

Afro-Amerikan genç adamın modern dizüstü bilgisayar klavyesine mesaj yazdığı, çift ırklı erkek çalışanın masada oturduğu, bilgisayarda çalıştığı, müşteriye danıştığı veya çevrimiçi çalıştığı, teknoloji konsepti

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Liverpool

    Liverpool, Birleşik Krallık

    sorular