Keystone logo
University of Massachusetts Amherst Isenberg

University of Massachusetts Amherst Isenberg

University of Massachusetts Amherst Isenberg

Tanıtım

AACSB onaylı bir kurum olarak, öğrencilerimiz ister lisans ister yüksek lisans, kampüste veya çevrimiçi olsun, ister tam zamanlı veya yarı zamanlı eğitim görüyor olsun, istisnai bir eğitim sunuyoruz.

Öğrencilerimiz, günümüzün karmaşık iş ortamında onlara avantajlı bir başlangıç sağlayan bir eğitim deneyiminin tadını çıkarırlar. Isenberg'in benzersiz kültürü, dinamik takım oyuncuları ve kendine güvenen liderler olma becerilerini geliştirerek topluluğu ve işbirliğini teşvik eder. Ve girişimci ruhumuz, öğrencileri yaratıcı bir şekilde günümüzün en büyük zorluklarının üstesinden gelmeye ve en heyecan verici fırsatlardan yararlanmaya teşvik eder.

Akademik yaklaşımımız siper içi öğrenmeye değer verir, böylece öğrenciler koşarak yere vurabilir. Öğrencilerimiz, günümüzün karmaşık iş ortamında onlara avantajlı bir başlangıç sağlayan bir eğitim deneyiminin tadını çıkarırlar. Öğrencilerimiz neden bu avantaja sahip? Isenberg Avantajı denir. Akıl hocalığımız ve eğitimimiz güven ve yetkinlik aşılamakta ve öğrencileri başarı için yetiştirmektedir.

Konumlar

  • Amherst

    Presidents Drive,121, 01003, Amherst

    sorular