Keystone logo
University of Memphis Bilgi Sistemlerinde Yüksek Lisans
University of Memphis

Bilgi Sistemlerinde Yüksek Lisans

Memphis, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 981 / per credit *

Kampüste

* kredi oranı başına uluslararası

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İşletme Bilgi ve Teknoloji Bölümü tarafından sunulan Bilgi Sistemleri Yüksek Lisans derecesi, işletme yönetimini bilgi teknolojileriyle birleştirerek öğrencileri işletme ve sistem analistleri, veri analistleri, sistem ve uygulama tasarımcıları, teknoloji proje yöneticileri ve liderleri ve daha fazlası olarak başarılı olmaya hazırlar. .

MSIS programı, derecenin hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı tamamlanmasını desteklemek için tasarlanmıştır. Program ayrıca bölümün doktora derecesine Pathway program.

MSIS müfredatı, aşağıdakiler gibi önemli konuları vurgular:

 • teknoloji yeniliği
 • siber güvenlik bilgisi
 • iş için veri madenciliği, makine öğrenimi ve yapay zeka dahil veri analitiği
 • mobil uygulama geliştirme
 • stratejik teknoloji planlaması
 • teknik sistem yetkinliği
 • proje Yönetimi

Program, 33 sömestr saatlik onaylı lisansüstü eğitim gerektirir. MIS derslerinde yirmi bir veya daha fazla saat olmalıdır.

Deneyimsel Öğrenme Kredisi

IS programında yüksek lisansa kayıtlı öğrencilerin, derece gerekliliklerini yerine getirmek amacıyla maksimum altı kredi saatlik deneyimsel öğrenme kredisi talep etmelerine izin verilecektir (altı kredi saati, bir konsantrasyonu tamamlamak için gereken gerekli kredi saatlerine uygulanacaktır). Bu altı kredi saatlik deneyimsel öğrenme kredisi, yalnızca lisans programındaki bir veya daha fazla dersle ilişkilendirilebilecek nitelikli, istisnai deneyime sahip öğrencilere verilecektir.

Kredi saatlerinin değerlendirilmesini talep etmek için öğrenciler, Eğitim ve Öğrenim Merkezi'nin yönergelerini izleyerek inceleme için bir portföy sunmalıdır.

Lisansüstü Sertifikalar

BIT Bölümü birkaç 4 derslik lisansüstü sertifika programları sunmaktadır. MSIS öğrencileri, MSIS derecesine doğru çalışırken lisansüstü sertifika gereksinimlerini tamamlayarak kimlik bilgilerini geliştirebilirler.

Fakültemiz

Kendini işine adamış öğretim üyelerimiz, yüksek kaliteli bir eğitim deneyimi sağlamak için programa en yeni teorileri ve uygulamalı uygulamaları getirir. ABD'deki en iyi BT üniversitelerinden bazılarında eğitim aldılar ve birçoğu aktif olarak araştırma yapıyor ve yayınlıyor.

Uluslararası öğrenciler: #Youarewelcomehere

BIT programı güçlü bir uluslararası tada sahiptir. Öğrenci topluluğumuz ve fakültemiz, modern bilgi mimarilerinin ve uygulamalarının küresel erişimini yansıtır. University of Memphis #Buraya hoşgeldiniz kampanyasının bir parçasıyız ve uluslararası öğrencileri başvurmaya şiddetle teşvik ediyoruz.

MSIS derecesi STEM kodlu olduğu için, mezun olan uluslararası öğrenciler, mezun olduktan sonra kurumsal sponsorluk olmadan 36 ay boyunca ABD'de çalışmaya hak kazanabilirler!

Staj İmkanları

Staj fırsatları hemen mevcuttur. Öğrenciler ayrıca, katılımcıların özgeçmişlerini geliştirmek ve kişilerarası ve sunum becerilerini geliştirmek için atölye çalışmalarına katılabilecekleri Tam Profesyonel Program tarafından da desteklenir. Öğrenciler, binlerce iş fırsatına erişim sağlayan Fogelman Staj Ağı'na erişebilir. Öğrencilerimiz FedEx, St. Jude/ ALSAC, International Paper ve daha birçok yerel şirkette staj yapmaktadır.

Öğrenci Kulübü

Yönetim Bilişim Sistemleri Derneği (AMIS), UofM'nin Bilgi Sistemleri Derneği'nin öğrenci bölümüdür. AMIS, BT kariyerleriyle ilgilenen tüm öğrencileri memnuniyetle karşılar.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Dağıtılmış Uygulamalar ve İnternet Hizmetlerinde Uzmanlık ile Bilişim Bilim Ustası
  • Gdańsk, Polonya
 • Bilgi Mühendisliği Yüksek Lisans
  • Trento, İtalya
 • İnsan-Bilgisayar Etkileşimi Yüksek Lisans
  • Rovereto, İtalya