Keystone logo
University of Michigan-Flint Bilgisayar Bilimi Ve Bilgi Sistemleri Bilim Ustası
University of Michigan-Flint

Bilgisayar Bilimi Ve Bilgi Sistemleri Bilim Ustası

Flint, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 659 / per credit *

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

* kredi saati başına: 659 $ Eyalet içi, 986 $ Eyalet dışı (Sonbahar - 1 Mayıs (garantili değerlendirme / uluslararası öğrenci son tarihi *)

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Neden UM-Flint

UM-Flint'in Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemleri (MS) Programını Ayıran Nedir?

Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemleri programında Master of Science (MS) Bilgisayar Bilimi veya Bilgi Sistemleri konsantrasyonları yanı sıra, bilgisayar bilimi arka plan olmayanlar için hazırlık Hızlı Parça sunuyor. Yönetici, analist, tasarımcı, geliştirici veya programcı lider teknoloji ekipleri olarak bir kariyere girmeye ve üstünlük sağlamaya hazırlar.

Esnek Biçim

İster kampüsten uzak, ister yakın mesafede olun, Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemlerindeki MS, hayatınızı ve hedeflerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Siber Sınıf, öğrenme deneyiminizi uyarlamanıza olanak tanır. Uzaktan çevrimiçi öğrenmenin kolaylığından, sınıfın yüz yüze etkileşiminden veya her ikisinin bir kombinasyonundan yararlanın. Yaklaşımımız, geleneksel sınıf deneyimini sınıf içi ve çevrimiçi öğrenmenin kusursuz bir şekilde harmanlamasıyla yeniden tanımlıyor.

Siber Sınıf

Gelişmiş bir robotik ses-video kayıt sistemi ile benzersiz siber sınıf deneyimimizde yakalanan derslere dalın. Sistem, her şeyi net bir şekilde yakalamak için akıllı otonom kayıt sistemine sahip dijital beyaz tahtalar ve belge kameraları gibi çoklu kameraları, mikrofonları ve dijital giriş cihazlarını işler. Çevrimiçi bir öğrenci olarak, BlackBoard® çevrimiçi içerik yönetim sistemimiz aracılığıyla fakülte ile etkileşime girebileceksiniz. Ayrıca, kavramları kavramak için dersleri gerektiği kadar izlemenizi sağlayan isteğe bağlı oynatma özelliğini kullanma olanağına da sahip olacaksınız.

Konsantrasyon Seçenekleri

Bilgisayar Bilimi konsantrasyonu - Bu titiz program, kritik bilgisayarla ilgili teknolojiler hakkında size derinlemesine, en gelişmiş bilgileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ders, öğrencileri algoritmalar, mimari, yapay zeka, veritabanları ve ağ dahil olmak üzere bilgisayar biliminin çeşitli disiplinlerine daldırır.

Bilgi Sistemleri konsantrasyonu - Bu yenilikçi program iki yol sunar: İşletme Bilgi Sistemleri ve Sağlık Bilgi Sistemleri. Kariyer alanınız için gerekli özel eğitimi almak için profesyonel hedeflerinizi ve ilgi alanlarınızı destekleyen parkuru seçin. İşletme Bilgi Sistemleri izini takip edenler, Muhasebe, İşletme Ekonomisi, Girişimcilik, Küresel Yönetim ve Kantitatif Analiz dahil olmak üzere işletme kursları ile teknoloji kurslarını tamamlayabilir. Sağlık Bilgi Sistemlerini tamamlayanlar, öğrenme deneyimlerini özelleştirmek için Finansal Yönetim, Sağlık Hizmetleri Yönetimi ve Politikası ve Yasal Konularda ek kursları tamamlayabilir.

Çift Derece

Çift lisans programındaki öğrenciler iki dereceyi tamamlama seçeneğine sahiptir: Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Sistemleri alanında Yüksek Lisans (MS) ve Bilgisayar Bilgi Sistemlerinde yoğunlaşan İşletme Yüksek Lisansı (MBA). Dereceye ilişkin daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Gerçek Dünya Deneyimi

Sınıfta kazandığınız bilgileri ve araştırmaları UM-Flint'teki teknolojiye gerçek dünya uygulamalarına sahip anlamlı teknoloji projeleri ile uygulayabileceksiniz. Programın ekip tabanlı proje çalışmalarına odaklanması, etkili bir ekip üyesi ve lideri olmak için gereken işbirliği becerilerini geliştirmenizi sağlar.

Hızlı İzleme Seçeneği

Bilgisayar bilimleri veya ilgili bir alanda lisans derecesi olmayan öğrenciler için mevcut olan bu seçenek, genellikle Ağ Oluşturma, Mimari, Algoritmalar ve Veritabanlarının temel yetkinliklerine odaklanan beş dersten oluşur. Liberal sanatlar veya işletme alanlarında lisans derecesine sahip olanların bazı ek matematik ve programlama dersleri almaları gerekebilir. Tüm Fast Track ön koşul dersleri siber sınıf formatında verilmektedir.

Tezli veya Tezsiz Bölüm

Hangi konsantrasyonu seçerseniz seçin, bir tez parçası ile tez dışı bir parça arasında seçim yapabilirsiniz. Tez yolu, öğrencilerin gerekli derslere ek olarak bir araştırma makalesi yazmalarını ve sözlü bir savunma yapmalarını gerektirir. Tezsiz dersi tamamlayan öğrenciler, seçmeli lisansüstü derslerde ek kredileri tamamlar ve yüksek lisans düzeyinde çıkış sınavında tatmin edici bir performans elde ederler.

Sonuçlar

Program yılda yaklaşık elli öğrenciyi mezun ediyor. Ayrıca Michigan Eyalet Üniversitesi, Wayne Eyalet Üniversitesi, Purdue Üniversitesi ve Oakland Üniversitesi gibi önde gelen bölgesel kurumlarda doktora için devam eden çok sayıda öğrencimiz oldu.

UM-Flint'te sınıf öğrenimi, araştırma ve yeni teknolojiyi uygulama fırsatları bol miktarda bulunmaktadır. Yeni bir örnek, Bilgisayar Bilimleri fakültesinin ve öğrencilerin, hemşirelik öğrencilerinin çeşitli kültürel geçmişe sahip hastalara uyumlu bakım vermeyi öğrenmelerine yardımcı olacak bir eğitim video oyunu oluşturmak için Hemşirelik Bölümü'ndeki güçlerle birleştiğini gördü.

kabul

Gereksinimler

Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilgi Sistemleri veya Bilgisayar Mühendisliği alanlarında bölgesel olarak akredite edilmiş bir kurumdan bir Lisans Derecesi tercih edilir. Diğer lisans derecelerine sahip olan adaylar, gerekli arka plan bilgisine hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için Fast Track kursunu tamamlarken programa girebilirler.

4.0 üzerinden en az genel lisans not ortalaması 3.0

Çevrimiçi Öğrenciler için Devlet Yetkilendirmesi

Son yıllarda, federal hükümet üniversitelerin ve kolejlerin her bir devletin uzaktan eğitim yasalarına uygun olması gerektiğini vurgulamıştır. Çevrimiçi bir programa kaydolmak isteyen eyalet dışında bir öğrenciyseniz, UM-Flint'in durumunuzla durumunu doğrulamak için lütfen Eyalet Yetkilendirme sayfasını ziyaret edin.

uygulama

Kabul edilmek için aşağıda çevrimiçi bir başvuru gönderin. Diğer materyaller, Lisansüstü Programlar Ofisi, 251 Thompson Kütüphanesi'ne e-posta ile gönderilebilir veya gönderilebilir.

 • Lisansüstü Başvuru Başvurusu
 • 55 $ başvuru ücreti (iade yapılmaz)
 • Tüm kolejlerden ve üniversitelerden resmi transkript katıldı
 • Akademik ve / veya mesleki yeteneğinizi değerlendirebilecek kişilerden üç tavsiye mektubu (En az bir öneri akademik bir referans olmalıdır). Bu gereklilik tüm Michigan Mezunları Üniversitesi için feragat edilir.
 • Lisansüstü eğitim için hedeflerinizi ve bu programı seçmenin nedenlerini açıklayan Amaç Beyanı
 • Uluslararası öğrenciler ek belgeler sunmalıdır.

Uluslararası Gereksinimler

Tüm öğrenciler için gerekli olan malzemelere ek olarak, uluslararası öğrenciler başvuru sırasında ek belgeler sağlamalıdır:

 • Lisans derecesinin verildiğini ve verildiği tarihi gösteren mezuniyet belgesi veya diploma. (Transkript veya not sayfasında derece bilgilerini içeren bir kolej veya üniversiteye gittiyseniz, bir sertifika veya diploma gerekli değildir.)
 • İngilizce Yeterliliği: İngilizce ana diliniz değilse, İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekir.
 • Finansal Sertifika: F-1 vizesi isteyen uluslararası öğrenciler, destekleyici belgeler içeren bir Finansal Destek Beyannamesi formu sunmalıdır. Bu belgeye iService aracılığıyla erişilebilir. Kabul için uygun olup olmadığınızı belirlemek için kullanılır.

İngilizce Yeterlilik Koşulları

İngilizce ana diliniz değilse, şu anda ABD vatandaşı veya daimi ikametgahınız olsa ve ABD'de ne kadar süredir ikamet ettiğiniz veya ne kadar eğitim aldığınıza bakılmaksızın *, yöntemlerden birini kullanarak kanıt sağlayarak İngilizce yeterliliğini göstermelisiniz:

 1. Yabancı Dil Olarak İngilizce Testini (TOEFL), Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) testini, Michigan İngilizce Testini (MET) (MELAB'ın yerini alır) veya İngilizce Yeterlilik Belgesini (ECPE) alın. Puanlar en fazla iki (2) yaşında olmalıdır.
  • Kabul için kabul edilebilir minimum puanlar aşağıdaki gibidir:
   • TOEFL kağıt tabanlı sınav: toplam 560
   • TOEFL iBT: 84 genel
   • IELTS: 6.5 genel (Akademik Yazım)
   • Duolingo: 110
   • MET: 52 genel puanı (B2 seviyesi)
   • ECPE: Yeterlilik Sertifikası
 2. Bir bir akredite ABD kolej veya üniversite VEYA öğretim dili münhasıran İngilizdi yabancı kurumda kazanılmış bir derecede kazanılan bir derece gösteren transkript ** VEYA başarıyla tamamlanması (daha yüksek 'C' veya) sağlayın ENG 111 veya ENG 112 veya eşdeğeri.

Hindistan Vatandaşları için Özel Gereksinim: Hindistan'da eğitim dilinin sadece İngilizce olduğu bir kuruma katılan başvuru sahipleri, bu yöntemi yalnızca İngilizce yeterlilik koşullarını karşılamak için kullanamazlar. Doğrulanmış bir İngilizce aracı kurumuna başvuran adayların da onaylanmış bir sınav puanı sunmaları veya onaylanmış diğer yöntemlerden birini kullanmaları gerekir. 5.0 IELTS puanına sahip olanlar standart kabul için uygun olacak ve daha fazla İngilizce yeterlilik şartı olmayacak; 5.0 IELTS puanının altında olanlar kabul edilmeyecektir.

* ABD vatandaşıysanız veya daimi ikamet ediyorsanız ve bu koşuldan feragat etmek istiyorsanız, davanızı CSIS programı müdürüne iletebilirsiniz. Müdür de, bunu Lisansüstü Programlar Dekanı'na yapmak zorundadır. Gerekli İngilizce yeterliliğine sahip olduğunuza dair yeterli kanıt sağlamalısınız.

** Üniversite, bağımsız kaynaklar eğitim dilinin sadece İngilizce olduğunu doğrulayamazsa, başvuru sahibinden İngilizce yeterliliğine ilişkin başka kanıt sunmasını talep etme hakkını saklı tutar.

Uygulama Tarihleri

Tüm başvuru materyallerini son başvuru gününde saat 17: 00'ye kadar Lisansüstü Programları Ofisine gönderin. Bu program, aylık başvuru incelemeleriyle sürekli kabul imkanı sunmaktadır. Kabul için değerlendirilmek üzere, tüm başvuru materyallerinin:

 • Güz - 1 Mayıs (garantili değerlendirme / uluslararası öğrenci son tarihi *)
 • Güz - 1 Ağustos (alan izin veriyorsa, yalnızca ABD vatandaşları ve daimi sakinler)
 • Kış - 1 Ekim (garantili değerlendirme / uluslararası öğrenci son tarihi)
 • Kış - 15 Kasım (yalnızca ABD vatandaşları ve daimi sakinler)
 • İlkbahar - 15 Mart (yalnızca ABD vatandaşları ve daimi sakinler)

* Burslar, hibeler ve araştırma asistanlıklarına uygun olabilmek için erken inceleme son başvuru tarihine kadar başvuru için başvurmalısınız.

Kredi Transferi

CSIS Yüksek Lisans Komitesinin onayı ile, öğrenciler bilgisayar bilimleri ve bilgi sistemlerinde altı krediye kadar lisansüstü dersler alabilirler.

kabul

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • MSc in Big Data and Business Analytics
  • Paris, Fransa
  • Berlin, Almanya
 • Master of Science in ICT for Internet and Multimedia
  • Padua, İtalya
 • MSc Veri Bilimi ve Yapay Zeka
  • Toulouse, Fransa