Keystone logo
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

Tanıtım

1893'te kurulan Montana Western, kendini öğretme, öğrenme ve öğrenci başarısına adamış bir kurumdur.

Bu taahhüdü ilerletmek için, fakültemiz ve personelimiz, devlet yüksek öğretiminde benzersiz bir eğitim programı olan Experience One'ı tasarladı. Buradaki öğrenciler, yalnızca tek bir keşif alanına odaklanmalarına değil, aynı zamanda gerçek dünyada, uygulamalı öğrenmeyle meşgul olmalarına olanak tanıyan her seferinde bir ders alırlar.

Ödüllü öğretim üyelerimiz, genellikle topluluktaki öğrenme deneyimleri, iş yerleri, milli parklar, tarlalar ve akarsular dahil olmak üzere bir seferde bir grup öğrenciye odaklanır. Kendini işine adamış personelimiz, Montana Western öğrencilerinin ilk günden itibaren rehberlik ve destek almasını sağlar.

Deneyim Bir'in yaratılmasından on yıldan fazla bir süre sonra elde edilen sonuçlar olağanüstü. Montana Western'deki öğrenciler başladıklarını bitirirler. Kayıt artışında, tamamlanan derslerin yüzdesinde, derece sayısında ve hatta öğrencilerin aldığı ortalama kredi yükünde eyalete liderlik ediyoruz. Tüm bunlar, daha az boşa harcanan saat, daha az boşa harcanan para ve daha fazla öğrenme anlamına gelir. Mezunlarımız, iş piyasasına girerken veya lisansüstü eğitimlerini sürdürürken oldukça rekabetçidir.

Tüm bunlar, güneybatı Montana'nın güzel dağ sıraları ve vadileriyle ve Greater Yellowstone ekosisteminin batı ucuyla çevrili, büyüleyici ve canlı Dillon kasabasında olağanüstü bir ortamda gerçekleşir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    sorular