Keystone logo
University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

Tanıtım

1951 yılında kurulan Mount Olive Üniversitesi Hıristiyan değerlerini tanımlayan liberal sanatlar köklü özel bir kurumdur. Üniversite bölgesel Kolejler Kolejler ve Okullar Komisyonu Güney Derneği (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir.

bir bölgesel akredite, inanç temelli, özel kurum olarak Mount Olive Üniversitesi bireylerin her şeyden önce öğrencilerin önceliklerini yerleştirerek, maksimum başarı elde etmek için bir ortam oluşturur. İşlenen profesörler, bağlı öğrenciler ve küçük sınıflar, kişisel ve mesleki gelişimini teşvik etmek onların bütünsel öğrenme yaklaşımının bileşenleridir.

Akreditasyon

Mount Olive Üniversitesi ödülü ortağı lisans, ve yüksek lisans derecelerine Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği tarafından akredite edilmiştir. 1866 Güney Lane, Atlanta, Georgia 30033-4097 de Kolejler Komisyonu başvurun veya Mount Olive Üniversitesi akreditasyon ilgili sorularınız için 404-679-4500 arayın.

Ayrımcılık Politikası: Mount Olive Üniversitesi personelinin ve eğitim politikalarının yönetiminde ırk, cinsiyet, renk, ulusal veya etnik köken, yaş veya engellilik temelinde ayrımcılık yapmaz. Genellikle tanınan ya da öğrencilere sunulan tüm hak, imtiyaz, programları ve faaliyetleri için herhangi bir ırk, renk, ulusal ya da etnik köken tüm nitelikli öğrenci alınmaktadır.

Konumlar

  • Mount Olive

    634 Henderson Street Mount Olive, NC 28365, , Mount Olive

    sorular