Keystone logo
University Of Nebraska Kearney Atletik Eğitim Ustası
University Of Nebraska Kearney

Atletik Eğitim Ustası

Kearney, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2024

USD 259 / per credit *

Kampüste

* kredi saati başına eyalet içi eğitim; Kredi saati başına 569 USD - yerleşik olmayan

Tanıtım

Atletik Eğitim programında öğrenciler, skolastik, profesyonel ve eğlence amaçlı sporcuların genel sağlık bakımını yönetmeyi öğrenirler. UNK'da, atletik antrenman alanında gerçek deneyime sahip fakülteden tam donanımlı tesislerde öğreneceksiniz. Öğrenciler, araştırma faaliyetleri ve klinik deneyimler gibi yollarla pratik deneyim kazanma fırsatlarına sahiptir.

Kearney'deki Nebraska Üniversitesi'ndeki Atletik Eğitim Yüksek Lisans programı, bir lisansüstü profesyonel program aracılığıyla giriş için iki ayrı yol sunar. Öğrenciler, 3 yıllık bir lisans artı 2 yıllık profesyonel (3+2) programını Pathway tamamlama veya geleneksel bir bakalorya sonrası 2 yıllık profesyonel programı Pathway tamamlama fırsatına sahip olacaklardır.

Geleneksel iki yıllık lisans sonrası Pathway programına başvuran öğrencilerden programa başvuru için ön koşulları elde etmeleri istenecektir. Geleneksel iki yıllık modele kabul edildikten sonra, öğrencilere sonraki iki takvim yılında profesyonel programı tamamlama fırsatı verilecektir.

Müfredat

Kariyer fırsatları

kabul

Okul Hakkında

sorular