Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas College of Education

University of Nevada, Las Vegas College of Education

University of Nevada, Las Vegas College of Education

Tanıtım

Eğitim Koleji'nin misyonu, politika, uygulama ve araştırmayı bilgilendirmek ve etkilemek için önemli bilgi ve yenilikçi modellerin önde gelen kaynağı olarak yerel, ulusal ve uluslararası alanda öne çıkmaktır.

Stratejik plan

Eğitim Fakültesi şu anda misyonunu UNLV'nin Seviye 1 statüsü ile uyumlu hale getirmek için stratejik planlama yapmaktadır.

Eşsiz Bir Öğrenme Ortamı

Kültürel açıdan farklı topluluğun bir parçası olarak ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük okul bölgelerinden birinde, UNLV'deki Eğitim Fakültesi, öğrencilerine PK-16 ve diğer topluluk ortamlarında doğrudan hazırlık ile benzersiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır.

Kolej, lisans, yüksek lisans, doktora ve sertifika programları sunan dört akademik bölümden oluşur:

• Danışman Eğitimi, İnsan Hizmetleri ve Okul Psikolojisi

• Erken Çocukluk, Çok Dilli ve Özel Eğitim

• Eğitim Psikolojisi ve Yüksek Öğrenim

• Öğretmek ve öğrenmek

Toplu olarak, bu programlar erken çocukluk eğitimi, ilköğretim, orta öğretim, özel eğitim, İngilizce dil öğrenimi, klinik ruh sağlığı danışmanlığı, okul danışmanlığı, okul psikolojisi, eğitim politikası ve liderlik, yüksek öğretim, öğrenme ve teknoloji, müfredat ve öğretim alanındadır. ve öğretmen eğitimi.

Kapsayıcı Bir Öğrenme Ortamı

Kolej, çeşitliliğe değer veren ve onu destekleyen kapsayıcı bir öğrenme ortamı yaratmaya kararlıdır. Bu vizyonun ayrılmaz bir parçası, dinamik ve genişleyen topluluğumuza, devlete, bölgeye ve millete hizmet eden birinci sınıf bir eğitim fakültesi olmaya adanmıştır.

Konumlar

  • 4505

    4505, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular