Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

Tanıtım

Howard R. Hughes Mühendislik Fakültesi, dokuz bölümde 2.000'den fazla öğrenciye lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunmaktadır.

Kolej, 70'den fazla tam zamanlı öğretim üyesiyle, pratik ve deneysel bilgileri matematiksel ve bilimsel temeller ve ilkelerle birleştirerek çok yönlü bir müfredat oluşturdu; bu, mühendislik ve bilgisayar bilimlerinde başarılı bir kariyer için sağlam bir temel sağlar.

Üniversite misyonu kapsamında kapsanan Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri alanları şunlardır: İnşaat ve Çevre Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği ve Makine Mühendisliği. Bu alanlardaki lisans ve yüksek lisans programları yerel ve bölgesel sanayiye çalışanlar sağlar. Bu öğrencilerden bazıları, kolejde aldıkları eğitim ve öğretim sayesinde yenilikçi ve girişimci olma fırsatı yakalıyor. Ek olarak, Eğlence Mühendisliği ve İnşaat Yönetimi lisans programları, konaklama endüstrisinin benzersiz yerel ihtiyaçlarına hizmet eder.

Araştırma ve Geliştirme

Lisansüstü programlarımız, finanse edilen araştırmalar sayesinde gelişmektedir. Mezunlarımızı sadece yenilikçi olmaları için eğitmekle kalmaz, aynı zamanda üniversite ve yerel ekonomik çeşitlilik için bir gelir kaynağı olabilecek yeniliklerle sonuçlanır.

Hizmet

Öğrencilerimize verilen eğitim ve bilgi, onları yerel endüstrilere ve topluma hizmet etmeye hazırlar. Öğrenciler, Öğretim Üyeleri ve Personel, topluma ve mesleğe yönelik çeşitli hizmet faaliyetlerinde yer almaktadır.

Konumlar

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    sorular