Keystone logo
University of New England

University of New England

University of New England

kabul

 1. UNE Kabul web sitesini ziyaret edin: University of New England Kabul Ofisi'nin resmi web sitesini ziyaret ederek başlayın. Burada başvuru süreci, kabul koşulları ve önemli son tarihler hakkında ayrıntılı bilgi bulacaksınız.
 2. Programınızı seçin: UNE'nin sunduğu lisans veya yüksek lisans programlarını keşfedin ve hangi programa başvurmak istediğinizi belirleyin. Seçtiğiniz programın özel gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun.
 3. Kabul koşullarını gözden geçirin: İstediğiniz programın kabul koşullarını öğrenin. Bu gereksinimler, akademik transkriptleri, standartlaştırılmış test puanlarını (SAT veya ACT gibi), tavsiye mektuplarını, kişisel beyanı veya makaleyi ve programa özgü ek gereksinimleri içerebilir.
 4. Başvuruyu gönderin: UNE'nin Kabul portalı aracılığıyla çevrimiçi başvuru formunu doldurun ve gönderin. Tüm son başvuru tarihlerini karşıladığınızdan emin olarak doğru ve güncel bilgiler sağlayın.
 5. Destekleyici belgeleri gönderin: Resmi lise veya üniversite transkriptlerinizin, sınav puanlarınızın ve diğer gerekli belgelerin doğrudan UNE Kabul Ofisine gönderilmesini sağlayın. Başvuru yöntemleriyle ilgili olarak UNE web sitesinde verilen talimatları izleyin.
 6. Başvuru ücretini ödeyin: UNE genellikle başvuru portalı aracılığıyla çevrimiçi olarak ödenebilecek bir başvuru ücreti gerektirir. UNE Kabul web sitesinde mevcut ücret tutarını ve ödeme seçeneklerini kontrol ettiğinizden emin olun.
 7. Başvurunuzu takip edin: Başvurunuzu gönderdikten sonra, başvuru portalınıza nasıl giriş yapacağınıza ilişkin talimatların yer aldığı bir onay e-postası alacaksınız. Başvurunuzun durumunu takip etmek, gerekiyorsa ek belgeleri göndermek ve kabul kararınızla ilgili güncellemeleri almak için bu portalı kullanın.
 8. Kabul kararını bekleyin: UNE Kabul Ofisi, akademik performans, test puanları, makaleler ve tavsiye mektupları gibi çeşitli faktörleri dikkate alarak başvurunuzu inceleyecektir. Bir karar verildiğinde, e-posta yoluyla veya başvuru portalınız aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Burslar ve fon sağlama

Burslar ve diğer mali destekler

Burslar Avustralya'da eğitim masraflarınızda size yardımcı olabilir. Lisans ve lisansüstü öğrencileri Avustralya Hükümeti burslarına başvurabilirler. Lisansüstü araştırma derecesi için çalışıyorsanız, UNE araştırma bursları da sunmaktadır.

Avustralya Hükümeti Bursları

Avustralya Bursları, Asya Pasifik bölgesinde ortaklıklar kurmaya ve karşılıklı anlayış, bilgi ve yeniliği artırmaya yönelik bir Avustralya Hükümeti girişimidir.

Avustralya Hükümeti Bursları, Avustralya Uluslararası Kalkınma Ajansı (AusAID) ve Eğitim, İstihdam ve İşyeri İlişkileri Bakanlığı (DEEWR) tarafından yönetilen mevcut tüm burs programlarını içerir.

Avustralya Bursları hakkında daha fazla bilgiyi Avustralya Hükümeti web sitesinde çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Uluslararası Öğrenciler için Burslar

UNE Uluslararası Bursu, uluslararası öğrenciler için yayınlanan yıllık öğrenim ücretlerinde bir indirimi kapsar. UNE Uluslararası Bursları, 2023 yılında UNE'de kurs çalışmalarına başlayan tam zamanlı uluslararası öğrenciler için mevcuttur.
Şu anda 2024 alımı için %20 Burs sunuyoruz.

Üniversitenin web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı Burs bilgilerini görüntüleyin.

Lisansüstü Araştırma Bursları

UNE, disipline özgü araştırma, hedefe yönelik araştırma projeleri ve daha geniş uygunluk kriterlerine sahip diğerleri dahil, araştırmaya dayalı derecelerde öğrenim gören lisansüstü öğrencilerine çok sayıda önemli araştırma bursu sunmaktadır.

UNE Uluslararası Lisansüstü Araştırma Ödülü (IPRA)

UNE Uluslararası Lisansüstü Araştırma Ödülü (UNE IPRA) bursu, UNE'de bir araştırma derecesine kaydolmak isteyen seçkin uluslararası adaylara sunulmaktadır.

 • UNE'de lisansüstü araştırma derecesine kaydolmak isteyen seçkin adaylar için 20'ye kadar UNE IPRA mevcuttur.
 • UNE IPRA yıllık maaş, kurs ücreti ve tek Standart Yurtdışı Sağlık Sigortası sağlar
 • Ödüller, Araştırma Yüksek Lisans derecesi için maksimum iki yıl veya Doktora derecesi için üç yıl süreyle geçerlidir.
 • Başvurular akademik başarı ve araştırma potansiyeline göre değerlendirilir

Sıralamalar

UNE, öğrenci memnuniyeti açısından en yüksek puan alan Avustralya üniversitesidir.

Canstar Blue, 2022'de Ulusal Üniversiteler, Çevrimiçi Üniversiteler ve NSW Üniversiteleri kategorilerinde UNE 'En Memnun Öğrenciler' ödülünü aldı. Aynı zamanda, İyi Üniversiteler Rehberi tarafından 17 yıl üst üste Genel Deneyim alanında maksimum 5 yıldıza layık görülen tek Avustralya devlet üniversitesiyiz.

Öğretim kalitesine olan bağlılığımız, mezunlarımızın mükemmel istihdam sonuçları veya olağanüstü çevrimiçi eğitim sağlama konusundaki itibarımız olsun, UNE sürekli olarak harika bir Avustralya üniversitesi olarak tanınmaktadır.

Avustralya'nın en uzun süreli uzaktan eğitim sağlayıcısı olarak 140'tan fazla kursumuzun çoğunluğu çevrimiçi olarak eğitime açıktır. Sizin gibi yetişkinlerin evde eğitim görürken geleceğe uyum sağlamalarına yardımcı olma konusunda kapsamlı bir geçmişe sahip bir üniversiteye güvenmek mantıklıdır.

Hızla değişen dünyaya yanıt vermenize nasıl yardımcı olacağını bilen bir üniversiteyle ortak olun.

Konumlar

 • Armidale

  Armidale, Avustralya

sorular