Keystone logo
University of New Haven

University of New Haven

University of New Haven

Tanıtım

1920 yılında Yale kampüsünde kurulan University of New Haven , The Princeton Review ve US News & World Report tarafından akademik mükemmelliği ile tanınan özel, karma bir üniversitedir. New York City ve Boston arasında, kıyı kenti West Haven'da bulunan Üniversite, dünyanın dört bir yanından 7.500'den fazla öğrenciden oluşan çeşitli ve canlı bir topluluktur.

Son 15 yılda, Başkan Steven H. Kaplan'ın önderliğinde Üniversite, hem kayıt hem de Üniversitenin West Haven kampüsünün genişletilmesinde önemli bir büyüme yaşadı. Tam zamanlı lisans kaydı iki katından fazla arttı ve birinci yıl başvuruları neredeyse üç katına çıktı. Son on yılda Üniversite, 26 yeni akademik program başlatırken 300 milyon dolardan fazla büyük sermaye projesini tamamladı. Üniversite ayrıca Prato, İtalya ve Orange, Conn'da kampüsler ekledi.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • 300

    300 BOSTON POST RD WEST HAVEN, , 300

sorular