Keystone logo
University of Northern California

University of Northern California

University of Northern California

Tanıtım

UNCFoundation, sert ve yumuşak teknolojilerin uygulanması yoluyla Sosyal Açıdan Yararlı Araştırma, Eğitim ve Savunuculuğun ilerlemesine adanmıştır. Hem sert hem de yumuşak teknolojiler, toplumsal sorunları çözmek ve insanlık için yararlı sonuçlar üretmek için kullanılan sosyo-kültürel bir fenomendir.

Hard Technologies, insan sağlığını, sosyal uyumu ve küresel ekolojiyi desteklemek için doğayı değiştirmek, barındırmak ve etkilemek için insanlar tarafından kullanılan becerilere, araçlara ve yeniliklere odaklanır.

Yumuşak Teknolojiler, insan esnekliğini kolaylaştıran, insan girişimlerini teşvik eden ve araştırma ve eğitim yoluyla insan ihtiyaçlarını vurgulayan insani ve sosyal faktörlerle ilgilenir.

UNC Vakfı, bireyler ve topluluklar için yaşam tarzı, sağlık ve dayanıklılık alanlarında yenilikçi araştırma ve savunuculuk için işbirliğine dayalı bir merkez sağlamaya adanmış yazılım teknolojilerini desteklemektedir.

LifeWiseU ve LiveLifeResources ile ortak bir işbirliği olarak çalışan Topluluk ve Bireysel Dayanıklılığın Geliştirilmesi. Programlar, gıda, beslenme ve yaşam tarzı sağlığına bütüncül yaklaşımlar yoluyla daha dirençli hale gelmek için insanların ve toplulukların güçlendirilmesi için araştırma ve savunuculuğu teşvik eder.

Konumlar

 • Petaluma

  Southpoint Boulevard,1304, 94954, Petaluma

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular