Keystone logo
University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

Tanıtım

Kariyer potansiyelinizi geliştirmek ya da eğitim yoluyla hayatınızı zenginleştirmek istiyorsanız, University of Northern Virginia sizin için doğru seçimdir. Kampüse adım attığınız andan itibaren başarınız bizim hedefimizdir ve bunu gerçekleştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Bugün çağrı, bilgi patlaması yaşamış bir dünyadan geliyor. Bir yüksek öğretim kurumu olarak UNVA, kendini bilginin keşfi ve aktarılmasına adamıştır.

Akademik program titiz olmakla birlikte, öğrenciler profesörler tarafından sağlanan muazzam desteği bulacaklar. UNVA'da profesörler, kavramları eylem halinde göstermek için bir araç olarak araştırmayı öğretmeye ve kullanmaya odaklanmıştır.

Ayrıca, üniversite kataloğunu okurken, üniversitenin programları, kursları, gereksinimleri ve politikaları hakkında tam bilgi bulacaksınız. Üniversitenin öğrencilere yönelik diğer hizmetleri hakkında bilgi bulacaksınız: danışmanlık, kütüphane ve medya hizmetleri, eğitim hizmetleri, sağlık hizmetleri ve engelli öğrenciler için özel hizmetler, sadece birkaç isim. Üniversite danışmanları, programlar ve hizmetler hakkında sahip olabileceğiniz her türlü soruyu yanıtlayacak ve eğitim planlarınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bir kez daha UNVA deneyiminizi unutulmaz ve ödüllendirici bir deneyim haline getirmeye ve eğitim hedeflerinizi gerçekleştirmede verimli ve keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmaya adadık. Unutmayın, sizin başarınız bizim başarımızdır. Diplomanızı size sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Konumlar

  • Annandale

    Little River Turnpike,7535, 22003, Annandale

    sorular