Keystone logo
University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

Tanıtım

Temel bilgiler

 • Kuruluş Tarihi: 1920
 • Sınıf Büyüklüğü: Sınıf başına en fazla 20 öğrenci
 • Yer: Lima, OH
 • Akreditasyon: UNOH, İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilir ve bölgesel olarak Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilir. UNOH ayrıca Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği'nin bir üyesidir ve Ohio State Regents Board tarafından çevrimiçi MBA programları sunmaya yetkilidir.

UNOH hakkında

University of Northwestern Ohio 1920 yılında kurulan girişimci, özel, kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Üniversite içinde beş kolej vardır: Uygulamalı Teknolojiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Sağlık Meslekleri Fakültesi, Mesleki Meslekler Fakültesi ve Mezun Kolej Önlisans, Bakalorya ve Master Dereceleri vermektedir.

UNOH, Lima, Ohio'da, I-75'te bir Ortabatı topluluğu olan ve 200 dönümde bulunan bir yerleşim kampüsüdür. Üniversite dünya çapında Otomotiv, Dizel ve Yüksek Performans endüstrilerinde lider olarak bilinir, ancak aynı zamanda İşletme, Sağlık, Pazarlama, Bilgi Teknolojisi ve diğer birçok çalışma alanında 50'den fazla derece programı sunar. UNOH'de sadece bir numara olmayacaksınız. Öğrencilere ve profesörlere bire bir defadan fazla izin veren küçük sınıf boyutlarına odaklanılmaktadır. Mezunlar, UNOH'yi seçtikleri alanda bir kariyer için iyi hazırlanmış bırakacaktır.

yer

UNOH, Lima, Ohio'daki sessiz nüfuslu mahalleler arasında yer alan 200 dönümde bulunmaktadır (nüfus 38.339). Bu konum ana yollara (I-75) ve eyalet yollarına (SR 309, SR81, SR117) hızlı erişim sağlar. Lima, öğrencilere çeşitli aile dükkanları ve ulusal yiyecek zincirlerinin yanı sıra birçok eşsiz mağaza, müze ve park içeren küçük bir kasaba atmosferi sunmaktadır. Kampüsten bir dakikadan daha az bir alışveriş merkezi de bulunmaktadır. UNOH, Toledo, Dayton ve Columbus, Ohio ve Fort Wayne, Indiana'dan sadece 1,5 saat uzaklıktadır. Bir günlük sürüşten daha az bir sürede Chicago, Illinois; Cleveland, Ohio; Detroit, Michigan; ve Louisville, Kentucky.

Kampüs İçi Konut

Kampüste yaşamak, öğrencilere diğer Yarışçılarla tanışma ve uzun süreli arkadaşlıklar kurma şansı verir. Kampüste yaşamak elverişlidir çünkü öğrenciler sınıfa ve öğrenci kampı, kütüphane ve iç mekan atletizm kompleksi gibi diğer kampüs olanaklarına yakındır. Kampüste dört yurt topluluğu vardır: College Park, Northwestern Park, Sherwood Park ve Racers Village. Tüm yurtlar daire tarzındadır, yani her yatakhanenin iki ila dört yatak odası vardır ve öğrencilere geniş bir mutfak, yemek yeme alanı ve rahat bir ortak kullanım alanı sunar. Marketler, bankalar, alışveriş merkezleri ve restoranlar kampüse yürüme mesafesindedir.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Atletizm

UNOH, NAIA Wolverine Hoosier Atletik Konferansında (WHAC) yarışıyor. Kampüste 14 spor takımı var: Erkekler ve Kadınlar Basketbolu (II. Bölüm), Golf, Bowling, Tenis, Futbol, Kadınlar Voleybolu, Erkekler Beyzbolu, Kadınlar Softball ve Motor Sporları. Tork, UNOH Racers'ın maskotu olup okul renkleri bordo, siyah ve beyazdır.

Öğrenci hayatı

UNOH’deki herkes sosyal olmanızı, arkadaş edinmenizi ve eğlenmenizi istiyor! Cable Road boyunca yer alan Racers Station, ders çalışmaktan bir ara vermeniz veya sadece yurttan ayrılmak istediğinizde takılmak için harika bir yerdir. Racers Station'da trivia gecesi, karaoke, dans, komedi gecesi, video oyunu ve bilardo turnuvalarına katılabilirsiniz. Ayrıca Çamur Voleybolu Turnuvaları, Oktoberfest, Yurt Blok Blokları, Köpük Partiler, Karşılama Haftası Şenlikleri ve daha fazlası gibi kampüsün her yerinde gerçekleşen birçok öğrenci etkinliği de var! İntramural sporlar aynı zamanda UNOH'da kickball, yakar top, futbol, kum voleybolu ve basketbolda liglerin bulunduğu öğrenci yaşamının büyüyen bir parçasıdır.

Kapalı Atletizm Kompleksi

Terlemeye hazır mısın? UNOH İç Mekan Atletizm Kompleksi veya IAC, mevcut tüm UNOH öğrencilerine ücretsiz olarak haftanın 7 günü açık olan büyük bir tesistir. IAC, hayal edebileceğiniz hemen hemen her türlü antrenman ekipmanına ev sahipliği yapar. Öğrenciler ana kattaki egzersiz alanını kullanabilir veya yaklaşık 60 isteğe bağlı ders almak için fitness salonlarından birini kullanabilir. 40'tan fazla Precor kardiyo makinesi, 40'tan fazla Precor gücü makinesi, serbest ağırlık ve öğrenci soyunma odası bulunmaktadır. UNOH Kaya Duvarı'nı fethetmek için elinizi bile deneyebilirsiniz. Athletic Complex'i stresten uzaklaşmak ve kampüste yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yer bulacaksınız.

UNOH Etkinlik Merkezi

25.000 metrekarelik çok amaçlı etkinlik merkezi, tam donanımlı yemek hizmeti sunan dört eşsiz alana ayrılmıştır. Her dinamik alan, aklınızdaki herhangi bir olayı barındırabilecek kendi özel olanaklarını sağlar. Halka açık, çok amaçlı, yıl boyunca tesis, çeşitli yerel, bölgesel ve ulusal etkinlik ve etkinliklere ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Görev beyanı

University of Northwestern Ohio girişimcilere, kar amacı gütmeyen, yüksek öğrenim kurumuna sahip, öğrencileri kariyerlere hazırlayan ve ihtiyaçlara cevap olarak kaliteli eğitim ve öğretim sağlayarak iş, meslek, kurumsal ve teknolojik toplulukları kapsayan üretken bir vatandaşlıktır. seçmenlerimizin özlemleri.

Vizyon

 • Üniversite girişimci ruhuna göre evrimleşecek.
 • Üniversite, üniversitenin ulusal tanınırlığını ve prestijini getiren akreditasyonları ve sertifikaları geliştirerek kalite ve mükemmelliği sürdürecektir.
 • Üniversite, öğrencilerin akademik performansını ve kurumsal etkinliğini değerlendirecek ve ölçecek, sonuçları sürekli iyileştirmeye ve kaynakların özveriyle birleştirecektir.
 • Üniversite, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak formatta teslim edilen işverenler tarafından değer verilen çeşitli programlar sunmaktadır.
 • Üniversite, çeşitli kampüs popülasyonunu teşvik edecek ve destekleyecek şekilde büyüyecek.
 • Üniversite, yetenekli ve kalifiye bir Üniversite çalışan ailesinin gelişimini sürekli olarak çekecek, elinde tutacak ve teşvik edecektir.
 • Üniversite finansal güvenliğini artıracak ve kaynaklarının gücünü artıracaktır.
 • Üniversite, öğrencinin büyümesini agresif bir şekilde sürdürecektir.
 • Üniversite kampüsü, daha fazla estetik, tesis ve hizmetlerle toplum yaşamının merkezi olacak.
 • Üniversite kaynaklarını topluluk ve küresel ortaklarla paylaşacaktır.
 • Üniversite, öğrencilerin hizmetlerinde beklentileri aşacaktır.
 • Üniversite spor programları sunmaya devam edecek.

Bu amaçları yerine getirmek için öğrenciler aşağıdaki alanlarda dersler alacaklardır:

Haberleşme

Öğrenciler, kişilerarası, yazılı ve sözlü iletişim becerilerini geliştirmeli ve sözel olmayan ipuçlarını tanımalıdırlar.

Öğrenciler, kendi düşüncelerini ifade edebilmek ve başkalarının yazdıklarını kavrayabilmek için yazma ve okuma becerilerini geliştirmelidir.

Elbette seçmeli öğrencilerin yanı sıra, seçebileceği kompozisyon içerecektir.

Doğal ve Fiziksel Bilimler

Öğrenciler gözlem yapmak, sonuç çıkarmak ve bilimsel bilgileri değerlendirmek için bilim bilgisi ve uygulamaları geliştirmelidir. Kurs alanları bir bilim kursu ve bir laboratuvar kursu içerecektir.

Sosyal ve Davranış Bilimleri

Öğrenciler bireysel ve grup düzeyinde insan davranışını ve bu alanlarda kullanılan sorgulama yöntemlerini anlamalıdır. Ders alanları iletişim, ekonomi, politika, psikoloji ve sosyolojiyi içerecektir.

Sanat ve Beşeri Bilimler

Öğrenciler sanat, felsefe, etik, tarih ve popüler kültür ile gösterilen insan deneyim ve düşüncelerinin değerini anlamalıdır. Ders alanları edebiyat, felsefe, tarih, siyaset bilimi ve popüler kültürü içerecektir.

Matematiksel Veri Analizi

Öğrenciler matematiksel işlemleri ve mantığı kullanarak soyut ve nicel düşünme ve problem çözme yollarına katılmalıdırlar. Özel matematik dersleri program tarafından belirlenir.

Üniversite çalışmaları

Öğrenciler, giderek artan bir şekilde birbirine bağlı bir dünyada daha iyi yaşamak ve çalışmak için çeşitli kültürlere ve kendilerinden nasıl farklı olduklarına dair bir farkındalık, anlayış ve saygı geliştirmelidir. Öğrenciler, eğitsel deneyimlerini geliştirmek ve kolej ve ötesinde başarıya katkıda bulunmak için çeşitli öğrenme teknikleri ve yöntemleri ile tanışacaklar. Kurslar kültürel çeşitliliği ve diğer zenginleştirme alanlarını içerecektir.

Öğrenciler, derecelerine bağlı olarak farklı seviyelerde öğrenci öğrenme çıktıları elde edeceklerdir.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Lima

  North Cable Road,1441, 45805, Lima

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular