Keystone logo
University of Pittsburgh School of Education

University of Pittsburgh School of Education

University of Pittsburgh School of Education

Tanıtım

Pitt Education Hakkında

127765_14479-20191212-110935-Pittpanoramic.jpg

Herkes İçin Öğrenmeyi Ateşliyoruz

US News & World Report tarafından sürekli olarak En İyi 35 eğitim lisansüstü okulu arasında gösterilen Pitt Eğitim Okulu, herkes için öğrenmeyi ateşleyen birinci sınıf eğitim programları sunar. Eğitimde 50'den fazla yüksek lisans ve lisans derecesi programıyla, eğitimi ilerletmeye odaklanıyoruz:

 • Şehir okullarındaki öğrenciler için eğitim deneyiminin iyileştirilmesi
 • Kamu politikası ve sınıf uygulamaları arasındaki sinerjiyi keşfetmek
 • Sınıfta başarıya götüren faktörleri ve stratejileri anlamak
 • Obezite önleme ve müdahale programlarının geliştirilmesi.

Gerçekler ve Sıralamalar

Buro Y Kuşağı / Pexels

127454_pexels-foto-1438072.jpeg

Pennsylvania'daki 1 numaralı Kamu Eğitim Enstitüsüne Katılın

Pitt Eğitim Okulu, sürekli olarak ülkedeki eğitim için en iyi yüksek lisans okullarından biri olarak sıralanır. Batı Pensilvanya'daki 1 numaralı eğitim okuluyuz ve Pensilvanya Eyaletindeki 1 numaralı devlet eğitim okuluyuz.

Deneyimsel öğrenmeye, topluluk odaklı projelere ve fakülte ile yakın etkileşime vurgu yaparak eğitimde eşitliği geliştiren bir eğitim sunmaktan gurur duyuyoruz.

SıralamayayınKategori
35 numaraABD Haberleri ve Dünya Raporu

En İyi Eğitim Enstitüleri

Pensilvanya'daki en üst düzey kamu kurumu

1 numaraTheBestSchools.orgEn İyi Çevrimiçi Mezun. İlköğretim Programları
2 numaraSpecial-Education-Degree.netİlk 10 Erken Müdahale Yüksek Lisans Programı
13 numaraTheBestSchools.orgEn İyi Çevrimiçi Öğretim Dereceleri
15 numaraBestColleges.comEn İyi Çevrimiçi M.Ed. programlar
20 numaraGrad Okulu MerkeziEğitim Programlarında En İyi 30 Yüksek Lisans
İlk 32AppliedBehaviorAnalysisEdu.orgABA Ağırlıklı En İyi 32 Yüksek Lisans Programı

Öğrenciler ve Fakülte

Fakülte (Güz 2019)

 • Tam zamanlı fakülte: 85
  • Kadrolu veya kadrolu fakülte: 49
  • Uygulama Profesörleri: 29
  • Tam zamanlı profesörleri ziyaret etmek: 7
 • Doktoralı tam zamanlı fakülte: yüzde 100
 • Finanse edilen hibe araştırması: 26,5 milyon $ (2018-19)

Öğrenciler (Güz 2018)

 • Lisans: 213
 • Mezun: 599
 • Doktora - Mesleki Uygulama: 194
 • Toplam öğrenci sayısı: 1.006
 • Lisansüstü Kayıt Sınavı (GRE) puanları:
  • Ortalama sözel muhakeme: 149
  • Ortalama kantitatif: 154
  • Ortalama analitik yazı: 3.3
  • Lisans not ortalaması: 3.56
 • Uluslararası Öğrenciler: yüzde 11

Verilen Dereceler ve Sertifikalar (2018)

 • Lisans: 99
 • Mezun Belgesi: 83
 • Yüksek Lisans: 249
 • Doktora - Mesleki Uygulama: 20
 • Doktora - Araştırma/Burs: 39

Profesyönel geliştirme

Sertifikasyon ve Lisanslama (2018)

 • Öğretmenlere lisans vermek veya sertifika vermek için devlet değerlendirmesine giren öğrenci sayısı: 116
 • Geçen sınav katılımcıları: 103 (yüzde 89)

Tutma ve Yerleştirme

 • Öğretmenlik pozisyonlarını kabul eden öğretim öğrencilerinin yüzdesi: yüzde 89

(Kaynaklar: Pittsburgh Üniversitesi Kurumsal Araştırma Ofisi, US News & World Report)

Pittsburgh'da Yaşam

Kültür. Spor Dalları. Sanat. parklar. Alışveriş. Yemek.

Oakland'da bulunan University of Pittsburgh kampüsü, Pittsburgh ve çevredeki diğer farklı mahallelerle de uyum sağlamayı başaran benzersiz bir alandır. Pittsburgh, olmasını istediğiniz her şeye dönüşen akıcı bir kasabadır. Ve ülkenin geri kalanı bunu yakalamaya başladı: Pittsburgh, yakın zamanda CNBC tarafından "Amerika'da Taşınılacak 1 Numaralı Şehir" ve Forbes Magazine tarafından "Amerika'nın En Yaşanabilir Şehri" seçildi.

Andy Warhol Museum, Carnegie Museum of Art ve Mattress Factory'de sanat eserlerini görün ya da The Waterfront in Homestead'de ve yeni oluşturulan SouthSide Works'te alışveriş yapın ve yemek yiyin. Şehirdeki birçok mekandan birinde konserlere veya gösterilere katılın. Altı kez Super Bowl şampiyonu olan Pittsburgh Steelers'ın, üç kez Stanley Kupası şampiyonu olan Pittsburgh Penguins'in ve Pittsburgh Pirates'in ve onların ünlü PNC Park'ının memleketindeki takımlarına tezahürat yapın.

Eşitlik ve Adalet

Eğitim Eşitliğine Kararlıyız

Pittsburgh Üniversitesi'ndeki Pitt Eğitim Okulu, eğitim yoluyla toplumda eşitlik ve adaleti ilerletmeye kararlıdır. Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, okullarımızda, eğitim sistemlerimizde ve güç yapılarımızda fark yaratmaya kararlı, kendini adamış değişim ajanlarıdır.

Öğretim ve araştırmamız sayesinde, tüm öğrenciler için daha iyi bir gelecek yaratıyoruz. Öğrenciler için öğrenmeyi ateşleme misyonumuz aracılığıyla kastettiğimiz ve yasalaştırdığımız şey budur.

Misyonumuz/Vizyonumuz

Öğrenmeyi ateşliyoruz. Herkesin iyiliği için çalışıyoruz. Öğretiriz. Öğrenci, aile ve toplum başarısına bağlıyız. Eğitim eşitliğini taahhüt ediyoruz. savunuruz. Adalet için çalışıyoruz. İlişkiler geliştiriyoruz. İlgili ortaklıklar kuruyoruz. İşbirliği yapıyoruz. Topluluklarla birlikte ve topluluklardan öğreniyoruz. Yenilik ve ajitasyon yapıyoruz. Bilginin peşinden koşuyor ve üretiyoruz. araştırıyoruz. Adaletsiz eğitim yapılarını bozar ve dönüştürürüz. Öğrenmeye sağlık, zindelik ve insani gelişme ile iç içe olarak yaklaşıyoruz. Ulusal, küresel, sosyal ve teknolojik değişimin öğrenmeyi nasıl etkilediğini ele alıyoruz. Uygulama ve politikayı şekillendiriyoruz. Onurlu ve onurlu bir şekilde öğretiyoruz. Düşünürüz. rüya görürüz Dürüstlükle liderlik ederiz. Pittsburgh Üniversitesi'ndeki Eğitim Okulu'yuz.

Hakkaniyet ve Adalet Bursiyerleri Programı

Pitt Education, üniversite kampüsü içindeki ve dışındaki okul çalışmalarının her noktasında eşitlik ve adalete kendini adamıştır. Bu hedef doğrultusunda, Eğitim Fakültesi'ndeki doktora öğrencilerine mentorluk topluluğu, kaynaklar, liderlik ve liderlik sağlamak için bir Eşitlik ve Adalet Bursiyerleri Programı oluşturduk.

Sürekli Topluluk Katılımı

Pitt Education, Pittsburgh'da ve dünya çapında daha güçlü topluluklar oluşturan ortaklıklar kurmaya kendini adamıştır. Bunu, öğrencilerimizi ve öğretim üyelerimizi anlamlı eğitim çalışmalarına dahil eden sürekli toplum katılımı çabalarımızla sürdürüyoruz. Üniversitenin Toplum Katılım Merkezlerinde, Batı Pensilvanya Yazma Projesi'nde ve daha fazlasında aktifiz.

Eleştirel Temelli Araştırma

Pitt Education'da, eğitim sistemlerimizi geliştirmek için araştırmamızda zor soruları sorma cesaretine sahibiz. Tarihsel olarak marjinalize edilmiş gruplardan öğrencileri, özellikle de beyaz olmayan öğrencilerimizi orantısız bir şekilde etkileyen kurumsal normlara ve önyargılara meydan okumaya çalışıyoruz. Bilimsel araştırma etkimiz, öğretmen eğitimi, sağlık ve zindelik ve insani gelişme dahil olmak üzere birçok disiplinde hissedilmektedir.

Eğitimde Öncü Sosyal Adalet

Pitt Education, eğitimde sosyal adalet girişimlerini ilerletme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. 2. Dünya Savaşı'nın ardından, daha geniş stratejimizde sosyal adaleti benimseyen ilk okullardan biri olduk. Bir Yüksek Öğrenim Yönetimi programı oluşturan ilk okullardan biriyiz ve Falk Laboratuvar Okulumuz, ilerici, deneyimsel ve bireyselleştirilmiş bir eğitimin öncülerinden biridir.

Tarihimiz

Eğitimde Gelişim ve Yenilik Mirası

University of Pittsburgh School of Education , kapılarını 1910 sonbaharında, Profesör Will Grant Chambers'ın kurucu dekan olarak ve sekiz erkek ve kadından oluşan orijinal bir mezun sınıfıyla açtı.

1920'lerde okul, Birinci Dünya Savaşı sırasında kayıtlarda birçok mali sıkıntıya yol açan keskin bir düşüşle karşı karşıya kaldı. Sebat etti ve bugün hala NewsRadio 1020 KDKA olarak var olan bir istasyon olan KDKA Radyo ile bir ortaklık kurdu. Kampüste bir yayın stüdyosu geliştirildi ve öğrencilere radyo aracılığıyla eğitim verildi.

Eğitim Okulu, yetişkin göçmenlerin İngilizce öğrendiği bir yer olan Çocukluk Okulu'nu açtı. Bu okul yıllar içinde gelişti ve bugün Falk Laboratuvar Okulu olarak biliniyor.

1930'larda hem Eğitim Okulu'nda hem de Pitt'te büyük gelişmeler oldu. Öğretmenler ve yöneticiler için Master of Education ve Doctor of Education derece programları tasarlanmış ve onaylanmıştır. Falk Okulu, her öğrencinin bireysel gelişimine odaklanan bir kreş, anaokulu sınıfı ve altı sınıf sunarak büyümeye devam etti. Eğitim Okulu fakültesi, Öğrenme Katedrali inşa fonuna herhangi bir fakültenin en büyük bağışına, 640,50 $'a katkıda bulunmak için Buhranın sonuna doğru bir araya geldi. Eğitim Okulu, 1935'teki 25. yıldönümünde, o zamanlar Pittsburgh Üniversitesi'ndeki tüm lisans öğrencilerinin altıda biri olan 545 öğrencinin kaydıyla büyümesini ve başarısını kutladı.

20. yüzyılın ortaları ve II. Dünya Savaşı sırasında okul, ülkenin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için müfredatındaki disiplin vurgusunu artırdı. Okul, sosyal adaletin teşviki ve sosyal varoluşun iyileştirilmesini içeren yeni hedefler belirledi. Savaştan sonra, askerler eve döndükçe Pittsburgh Üniversitesi'nin öğrenci kaydı iki kattan fazla arttı.

1986-1990 yılları arasında, okul içindeki 15 bölüm ve program, bugün hala yürürlükte olan üç akademik bölüm oluşturmak üzere yeniden düzenlendi ve birleştirildi: İdari ve Politika Çalışmaları, Öğretim ve Öğrenme ve Eğitimde Psikoloji.

Son 10 yılda çok sayıda kilometre taşına ulaşıldı. Bu büyük başarılardan bazıları, profesyonel yöneticileri lise sonrası kurumlardaki kariyerlere hazırlayan ülkedeki ilk programlardan biri olan Yüksek Öğrenim Yönetimi Programının 50. yıl dönümünü içeriyor. Uygulamalı Gelişim Psikolojisi Programı da 50. yılını kutladı. Öğrenme Politikası Merkezi kuruldu ve Mary Key Stein ilk müdürü olarak atandı. Louis Gomez, Dr. Helen S. Faison'un Kent Eğitimi'ndeki tam donanımlı ilk başkanı olarak atandı. En son, okul yüzüncü yılını görkemli bir şekilde kutladı, önde gelen mezunlarını onurlandırdı ve motivasyon ve katılım üzerine bir konferansa ev sahipliği yaptı.

2016 itibariyle, US News & World Report, University of Pittsburgh School of Education ı 30. "Eğitim Alanındaki En İyi Lisansüstü Okulu" olarak derecelendirdi. Eğitimde yenilikleri keşfederek, yeni programlara öncülük ederek ve bölgenin eğitim liderlerini hazırlayarak, Eğitim Okulu mükemmellik mirasını 2. yüzyılda sürdürmeye hazırdır.

*Eğitim Fakültesi personelinden, arşivlerinden ve aşağıdaki iki tezden toplanan bilgiler:

Herron, JB "Pittsburgh Üniversitesi Eğitim Okulu Tarihi, 1953-1972." Doktora diss., Pittsburgh Üniversitesi, 1974.

Neff, WB "Pittsburgh Üniversitesi Eğitim Okulu Tarihi, 1910-1950." Doktora diss., Pittsburgh Üniversitesi, 1974.

Konumlar

 • Pittsburgh

  5100 Wesley W. Posvar Hall, 230 South Bouquet Street, PA 15260, Pittsburgh

sorular