Keystone logo
© UPS-Ludovika
University of Public Service

University of Public Service

University of Public Service

Tanıtım

Ludovika Kamu Hizmeti Üniversitesi (LUPS), Macaristan'da hükümetin ihtiyaçlarına odaklanan kapsamlı bir yaklaşımla kamu hizmeti alanında lisans programları sunan tek kurumdur. Yeni nesil askeri, kolluk kuvvetleri, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkiler uzmanları ve liderleri yetiştirmektedir. Üniversite bünyesindeki uzman bir fakülte, tüm uluslararası toplumun geleceği için güncel bir konu olan su bilimleri alanını kapsamaktadır. Bu nedenle Üniversitemiz, ulusal paydaşlar ve uluslararası aktörlerle işbirliği içinde faaliyet göstermektedir.

Üniversitemizin misyonu, üç tür derece kazanarak profesyonelleri yetiştirmektir: Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora. Amacımız, mezunlarımızın kamu sektörünün çeşitli bölümlerini etkileyen zorluklarla başa çıkmaya kararlı, yetenekli bireyler olmalarıdır.

Ludovika - Kamu Hizmeti Üniversitesi sadece dünya standartlarında eğitim geliştirmeye değil, aynı zamanda modern, canlı, açık ve en son teknolojiye sahip altyapısıyla öğrenci dostu bir ortam yaratmaya da önem vermektedir. Ludovika Kampüsü'nde öğrenciler, 21. yüzyıl teknolojisini gelenekle ve 1808 yılına dayanan eski Ludovika Akademisi'nin mirasıyla birleştiren modern bir eğitim binası kompleksinin hizmetlerinden yararlanabilirler. Ludovika Rezidans Salonu, Budapeşte'de hem yeşil alanlar hem de şehir merkezine yakınlığı ile mükemmel bir konumda olağanüstü yaşam koşulları sunmaktadır.

Neden LUPS'u seçmelisiniz?

 • LUPS, sivil öğrencilerin kolluk kuvvetleri ve polis memurlarıyla birlikte çalıştığı, küresel ölçekte bile benzersiz bir deneyim olan türünün tek örneği bir atmosfer sunmaktadır.
 • LUPS'un öğretmenleri aynı zamanda tanınmış uzmanlar ve uygulayıcılardır, bu nedenle üst düzey eğitim sunarlar.
 • Kursların çoğu, dersler ve seminerler sırasında etkileşimi mümkün kılan daha küçük öğrenci grupları içindir.
 • Üniversite, Ludovika kampüsünde yüksek kaliteli bir yurt ile olağanüstü bir altyapı sunar ve ayrıca memurlar için harika eğitim olanakları sunar. Ve bu tesisler sürekli geliştirilmektedir.
 • Zengin kültürel ve öğrenci yaşamıyla Budapeşte, harika bir destinasyon ve aynı zamanda daha fazla harika destinasyona ulaşabileceğiniz harika bir üs sunuyor.
 • LUPS'ta faaliyet gösteren Erasmus Öğrenci Ağı, uluslararası öğrenciler için olağanüstü çalışmalar yapıyor: sadece üniversitenin öğrenci hayatına entegre olmalarına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli programlar düzenliyor ve günlük konularda yardımcı oluyorlar.

Konumlar

 • Budapest

  Ludovika tér,2, 1083, Budapest

 • Baja

  Bajcsy-Zsilinszky u.12-14, 6500, Baja

  sorular