Keystone logo
University Of Santo Amaro

University Of Santo Amaro

University Of Santo Amaro

Tanıtım

Santo Amaro Üniversitesi - Unisa, Brezilya'daki en saygın yüksek öğretim kurumlarından biridir ve faaliyetlere Mektuplar, Pedagoji, Matematik, Fizik ve esas olarak, 1968'den beri eğitim senaryosunda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Tıp, bu güne kadar ülkenin en popülerlerinden biri.

Tarihimiz, São Paulo şehrinde, Santo Amaro bölgesinin büyük nüfusu için ilk yüksek öğrenim kurumunu kurma ihtiyacıyla başladı. O zamanlar öğretmenler, işadamları, diş hekimleri, doktorlar ve politikacılar gibi etkili profesyoneller FASA - Faculdades de Santo Amaro'yu oluşturmak için güçlerini birleştirdiler. 1994 yılında üniversite olduk ve Unisa adıyla anılmaya başladık.

Bu yol bizi bir mükemmeliyet üniversitesi olarak pekiştiriyor. Bu performansın yansıması, özellikle 2005 yılında, birinci sınıfımızın uydu aracılığıyla iletildiği zaman, tüm eylemlerimize nüfuz ederek uzaktan eğitim (EaD) kursları teklifinde öncü bir ruha işaret ediyor.

Farklılaştırılmış bir öğretim modeliyle, toplumla birlikte geliştirilen araştırma ve yayım projelerinde güçlü bir performansla, sosyal sorumluluk faaliyetleri ile pratiği canlandırmak için ön plana çıkıyoruz. Bilgiyi yaymak ve onu nüfusun yararına geri döndürmek ana taahhütlerimizden biridir.

Brezilya'nın her yerinde, São Paulo Eyaletinde dört kampüs ve uzaktan eğitim kursları sunan 300'den fazla yeni eğitim destek merkeziyle Brezilya'nın her yerinde varız.

Şu anda Unisa, Lisans, Lisansüstü ve Uzatma kursları dahil olmak üzere yüzlerce yüz yüze ve uzaktan kurs sunmaktadır. Ve böylece, yaratıcı yetenekleri, girişimcileri ve transformatörleri eğitmeye kendini adamış bir gelenek ve kalite kurumu olarak faaliyet gösterdiğimiz Brezilya'daki çeşitli şehirler için bir referans haline geldik.

Konumlar

Konumlar
  • Jardim das Imbuias

    Rua Professor Enéas de Siqueira Neto,340, 04829-300, Jardim das Imbuias

    sorular