Keystone logo
University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

Tanıtım

Saskatoon'un göbeğinde, Antlaşma 6 toprakları ve Métis anavatanı University of Saskatchewan (USask).

USask, Kanada’daki en yoğun araştırma gerektiren tıbbi ve doktora üniversitelerinden biridir ve su ve gıda güvenliği gibi küresel öneme sahip alanlarda dünya lideri araştırmalara ev sahipliği yapmaktadır. Çalışma ve keşif Kanada Işık Kaynağı synchrotron, VIDO-InterVac, Gıda Güvenliği Global Enstitüsü, Su Güvenliği Global Enstitüsü ve Sylvia Fedoruk Nükleer Yenilik Merkezi gibi olağanüstü tesislerimizle geliştirildi.

Üniversite Planımızın Rehberliğinde: Dünyanın İhtiyacı Olan Üniversite, en acil küresel zorluklara yaratıcı çözümler bulmak için disiplinler arasında ve topluluklarımızla birlikte çalışıyoruz. Güçlü çalışma etiği, becerikli doğaları ve kararlılıklarıyla tanınan mezunlarımız, burada ve dünyada değişime öncülük ediyor.

Saskatoon'daki ana kampüsümüzdeki alanlar, Yerli kültürünü kampüste entegre etmeye yardımcı olan kültürlerarası bir buluşma yeri Gordon Oakes Red Bear Öğrenci Merkezi ve sekiz sağlık bilimi alanını içeren Sağlık Bilimleri Binası dahil çalışma ve çalışmalarımızın disiplinlerarası odağını desteklemektedir. pratik, uygulamalı bir öğrenme ortamında.

USask öğrencileri dünyanın dört bir yanından geliyor ve bazı disiplinlerdeki tanıtım programlarından tüm programlara kadar çeşitli programlar sunduğumuz Saskatchewan'daki topluluklarda USask ailesinin bir parçası olabilirler.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Saskatoon

    University of Saskatchewan, S7N, Saskatoon

sorular