Keystone logo
University Of South Dakota

University Of South Dakota

University Of South Dakota

Tanıtım

Eyaletin en tarihi üniversitesi olarak, geleneklere bağlıyız. Ama aynı zamanda, giderek daha karmaşık bir dünyada gezinmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yeni becerileri ve esnek öğrenme yöntemlerini sağlayarak geleceğe de bakıyoruz.

USD'nin 274 dönümlük güzel kampüsü, güneydoğu Güney Dakota'da Missouri Nehri'nin yukarısındaki kayalıkların üzerinde yer alır. Old Main'in tarihi güzelliğinden Lee Medicine & Science Building'deki en son teknolojiye kadar, University Of South Dakota kampüsünde geleneksel ve çağdaşın bir karışımını deneyimleyeceksiniz. 1862'deki başlangıcından bu yana USD, küçük, güvenli Vermillion şehrine ev sahipliği yapmaktadır. Hem büyüklük hem de nüfus olarak büyüdükçe, kampüs ve şehir, yeniliği teşvik etmeye yardımcı olan ve hem öğrenciler hem de sakinler için heyecan verici fırsatlar yaratan karşılıklı olarak yararlı bir ilişkinin keyfini çıkarmaya devam ediyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Vermillion

    E Clark St,414, 57069, Vermillion

programlar

sorular